Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NetflixNews

Klienci UPC zyskają dostęp do Netflixa

UPC zamierza powalczyć o klientów nie tylko kablówek ale i platform cyfrowych oraz telekomów. W tym celu chce poszerzyć kontent o bazę Netflixa.

Przy okazji ogłoszenia zamiaru połączenia sił UPC z Multimedią, Frans-Willem de Kloet zapowiedział bliższą współpracę z amerykańskim gigantem. UPC aby nadal utrzymywać swoją pozycję na rynku zamierza skupić się nad rozwojem swojego flagowego produktu – telewizji Horizon.

Liberty Global (właściciel UPC) każdego roku inwestuje w kontent przeznaczony do platformy Horizon wydając na to około 2,5 mld dolarów. Aby uatrakcyjnić ofertę, globalna marka kupiła także prawa do Formuły 1.

Współpraca z Netflixem to naturalny ruch inwestycyjny, zyskają na tym zarówno UPC jak i Netflix. Liberty Global zyska prestiżowy kontent, zaś amerykańska firma może powiększyć zasięg o ponad 4 mln potencjalnych subskrybentów.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!