Cineman VODNews

Klasyka horroru i straszne historie na Halloween w Cineman VOD

Upiorny wieczór zorganizuje także internetowe kino Cineman VoD. Pod znakiem Halloween do zobaczenia będzie m.in. „Mroczna pieśń” i „Night of the Living Deb”.

W tym roku Halloween na Cineman VOD będzie wyjątkowo bogaty w premiery. Już od 19 października wśród jedenastu horrorowych tytułów miłośnicy gatunku będą mogli zobaczyć nagradzaną na festiwalach Mroczną pieśń w reżyserii Liama Gavina czy przerażający Devil’s Gate. Dla wielbicieli nieco lżejszych halloweenowych opowieści Cineman VOD przygotował pełną żywych trupów czarną komedię Night of the Living Deb w reżyserii Kyle’a Rankina.

Mroczna pieśń – PREMIERA 22.10.

Mroczna pieśń to opowieść o kobiecie, która pragnie skontaktować się ze swoim synkiem. Chłopiec został porwany i zabity przez grupę młodych ludzi uprawiających czarną magię. Znajduje i zatrudnia okultystę znającego tajemne rytuały otwierające wrota mrocznego świata. Razem, ryzykując doczesne życie i wolność swoich dusz, rozpoczynają przerażający rytuał.

Film został doceniony na wielu festiwalach i przeglądach horrorów. Autorem scenariusza , a zarazem reżyserem filmu jest Liam Gavin. W rolach głównych wystąpili Steve Oram i Catherine Walker.

Devil’s Gate – PREMIERA 22.10.

Devil’s Gate to nazwa małego miasta w Dakocie Północnej. To właśnie tu zostaje wysłana Daria Francis agentka FBI, która ma rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia mieszkanki miasteczka i jej syna. Podejrzanym numer jeden jest mąż zaginionej, fanatyk religijny Jackson Pritchard. Rutynowo przeszukując farmę podejrzanego agentka Francis i lokalny szeryf dokonują przerażającego odkrycia. Reżyserem i autorem scenariusza filmu jest Clay Staub, a w rolach głównych wystąpili: Amanda Schull znana z serialu „W garniturach”, oraz Shawn Ashmore wcielający się w postać Bobby’ego Drake’a w filmowej serii X-men.

Night of the Living Deb – PREMIERA 22.10.

Po miłej imprezce Deb budzi się w mieszkaniu Ryana, prawdopodobnie najprzystojniejszego mężczyzny w mieście – tak rozpoczyna się akcja Night of the Living Deb. Oboje niewiele pamiętają z tego co działo się minionej nocy, a ponieważ Ryan jest zaręczony, chce się pozbyć dziewczyny jak najszybciej. Niestety sytuacja komplikuje się kiedy po opuszczeniu mieszkania okazuje się, że miasto opanował apokaliptyczny atak zombi i tylko oni pozostali normalnymi ludźmi. Ten niezwykle zabawny pastisz horroru nakręcił Kyle Rankin, który w rolach głównych obsadził Marię Thayer i Michaela Cassidy.

Wszystkie premiery na na Halloween dostępne są od 22 października:

  • Mroczna pieśń,
  • Devil’s Gate,
  • Night of the Living Deb,
  • Co się wydarzyło w Gracefield,
  • Męczennicy,
  • Witching & Bitching,
  • Hellbenders,
  • The Hollow Child,
  • Bad Trip,
  • Czarne pióro.

Cineman VOD to ponad 1200 filmów dostępnych „na żądanie”. Ponad 900 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów każdego tygodnia jest wzbogacana o kolejne premiery.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!