Filmy VODKino ŚwiatNews

Gorące lato w serwisach VOD. Kino Świat prezentuje lipcowe premiery

W repertuarze m.in. "Jackie", "Vincent i Roxxy", "Wrota bohaterów" oraz "Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz ze mną".

Najważniejsze
 • „Git” (1.07)
 • „Jackie” (1.07)
 • „Wrota bohaterów” (7.07)
 • „Wampiry” (7.07)
 • „Kod Annie Parker” (7.07)
 • „Skazana” (14.07)
 • „Vincent i Roxxy” (14.07)
 • „Oszukać złodzieja” (14.07)
 • „Szybki konwój” (14.07)
 • „Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną” (21.07)
 • „Kuba i sekretna receptura” (21.07)
 • „Aspekty życia” (21.07)
 • „Kolekcja krótkich metraży Davida Lyncha” (28.07)

„Vincent i Roxxy” – premiera 14.07

Emile Hirsch (“Wszystko za życie”), Zoë Kravitz (“Wielkie kłamstewka”) i Emory Cohen („Machina wojenna”)
w brutalnym i pełnym zaskakujących zwrotów akcji thrillerze o miłości w świecie przemocy i przeszłości, od której nie ma ucieczki. Film producentów „Bogów ulicy”, „Agentów” i „Gangstera”.

Vincent (Emile Hirsch) jest zbuntowanym samotnikiem z małego miasteczka, pragnącym uciec od kryminalnej przeszłości. Pewnego dnia ratuje nie stroniącą od kłopotów Roxxy (Zoë Kravitz) przed gwałtownym atakiem dealera narkotyków. Z obawy przed konsekwencjami proponuje dziewczynie schronienie w rodzinnych stronach. Zmuszeni do życia w ukryciu niespodziewanie zakochują się w sobie, lecz ich spokój nie potrwa długo. Wkrótce dotkliwie przekonają się, że od przeszłości nie ma ucieczki.

„Oszukać złodzieja”  – premiera 14.07

Grupa złodziei pod wodzą mężczyzny o pseudonimie Urugwajczyk (Rodrigo De la Serna) planuje napad na bank w Walencji, którego celem mają być skrytki depozytowe. Wszystko wydaje się być dopięte na ostatni guzik, łącznie z drogą ucieczki prowadzącą przez wydrążony tunel łączący bank z opuszczoną stacją kolejową. Niespodziewanie jednak rzecznik premiera dowiaduje się o prawdziwym celu ataku, czyli skrytce nr 314, w której były członek rządu, obecnie unieruchomiony po wypadku, Gonzalo Soriano, przechowuje tajne dokumenty zawierające kompromitujące informacje. Misterna akcja Urugwajczyka i jego ekipy przybiera dramatyczny obrót, gdy ulewny deszcz zalewa tunel, odcinając włamywaczom drogę ucieczki. Dodatkowo okazuje się, że poszukiwana skrzynka wcale nie zawiera dokumentów, tylko dysk z tajnymi materiałami na temat wielu wysoko postawionych hiszpańskich oficjeli. W tym samym czasie pracujący na zlecenie rządu „czyściciel” od rozwiązywania niewygodnych spraw otrzymuje zadanie odzyskania cennej skrytki i zabezpieczenia poufnych informacji.

„Szybki konwój” – premiera 14.07

Nagrodzony Złotą Palmą w Cannes Benoît Magimel (“Pianistka”) w dynamicznym i chwytającym za gardło francuskim filmie akcji o feralnym konwoju gangu narkotykowego. Film w reżyserii francuskiego specjalisty od kina sensacyjnego – Frédérica Schoendoerffera, autora „Zamiany” i „Tajnych agentów” z Moniką Bellucci i Vincentem Casselem.

Grupa handlarzy narkotyków przewozi w konwoju z Hiszpanii do Francji ogromną ilość kokainy. Wskutek nieoczekiwanej strzelaniny podczas kontroli granicznej gangsterzy uprowadzają turystkę, co mocno destabilizuje ich dalsze kroki, rodząc wśród kierowców panikę i chaos. Ścigani i osaczeni niemal ze wszystkich stron przez policję i konkurencyjny gang, tracą pewność siebie. Wtedy do akcji wkracza przywódca gangu, Alex, który za wszelką cenę chce uratować towar i wyciągnąć swoich ludzi ze śmiertelnej pułapki.

Poprzednia strona 1 2 3 4Następna strona

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!