Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Filmy VODKino ŚwiatNews

Gorące lato w serwisach VOD. Kino Świat prezentuje lipcowe premiery

W repertuarze m.in. "Jackie", "Vincent i Roxxy", "Wrota bohaterów" oraz "Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz ze mną".

Najważniejsze
 • „Git” (1.07)
 • „Jackie” (1.07)
 • „Wrota bohaterów” (7.07)
 • „Wampiry” (7.07)
 • „Kod Annie Parker” (7.07)
 • „Skazana” (14.07)
 • „Vincent i Roxxy” (14.07)
 • „Oszukać złodzieja” (14.07)
 • „Szybki konwój” (14.07)
 • „Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną” (21.07)
 • „Kuba i sekretna receptura” (21.07)
 • „Aspekty życia” (21.07)
 • „Kolekcja krótkich metraży Davida Lyncha” (28.07)

Gościem specjalnym dystrybutora Kino Świat będzie David Lynch oraz jego twórczość krótkometrażowa i „Miasteczko Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną”.

Nominowana do Oscara „Jackie” z przejmującą rolą Natalie Portman, francuski dramat więzienny „Skazana” z Sophie Marceau, spektakularne widowisko z gwiazdorem „Strażników Galaktyki” Dave’em Bautistą, „Wrota bohaterów”, zrekonstruowane cyfrowo, kultowe „Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz ze mną” i unikalna kolekcja krótkich metraży Davida Lyncha. Zapraszamy do pełnego programu lipcowych premier VOD dystrybutora Kino Świat.

„Jackie” – premiera 1.07

Jacqueline Bouvier Kennedy ma 34 lata, kiedy jej mąż zostaje wybrany na Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Elegancka i stylowa, od razu staje się globalną ikoną, jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie. Jej intuicja i smak w kwestiach mody, sztuki i wystroju wnętrz są powszechnie podziwiane. Jednak 22 listopada 1963 roku poukładane życie Pierwszej Damy rozsypuje się na kawałki. Podczas wyborczej podróży do Dallas, ginie John F. Kennedy, a pogrążona w żałobie Jacqueline, na pokładzie Air Force One, powraca do Waszyngtonu. Mierząc się z tragedią, postanawia kontynuować dzieło męża. W ciągu kilku dni nie tylko dopisze triumfalny koniec do mitu JFK, ale też ugruntuje legendę, której na imię… Jackie.

Oklaskiwana przez widzów i krytyków „Jackie” otrzymała nagrodę za Najlepszy Scenariusz na MFF w Wenecji. Zaś brawurowy występ Natalie Portman przyniósł aktorce nominacje do Złotego Globu i prestiżowych nagród Independent Spirit i Gotham Award.

„Git” – premiera 1.07

W świecie poza światem, co byś zrobił, żeby przetrwać? Włodzimierz Matuszak („PitBull”) i Arkadiusz Detmer („Wałęsa. Człowiek z nadziei”) w mocnym dramacie więziennym w klimacie kultowej „Symetrii”.

Jakub M. słynny mąciciel (Włodzimierz Matuszak) – przywódca w zakładzie karnym w Łęczycy zostaje zamordowany. Ze wstępnych przesłuchań i akt sprawy wynika, że była to zemsta okaleczonego współwięźnia, Grzegorza R. Tydzień wcześniej Jakub M. udzielił wywiadu telewizyjnego. Dziennikarz śledczy, który z nim rozmawiał postanawia dojść do prawdy. Wywiad z mordercą odkryje szokujący bieg zdarzeń.

„Wrota bohaterów” premiera – 7.07

Spektakularne i wypełnione efektami specjalnymi widowisko producentów „LUCY”, serii „TRANSPORTER” i trylogii „UPROWADZONA” na podstawie scenariusza Luca Bessona i Roberta Marka Kamena – twórcy „KARATE KID”. W roli czarnego charakteru Dave Bautista, czyli muskularny Drax z hitu „STRAŻNICY GALAKTYKI” i zacięty przeciwnik Jamesa Bonda w „SPECTRE”.

Jack jest maniakiem gier video, który spędza każdą wolną chwilę przed komputerem. Wciela się tam w postać Czarnego Rycerza, który ratuje dawne Imperium przed zakusami złowrogich sił. Pewnego dnia wirtualna rzeczywistość, którą znał tylko z ekranu komputera, wchłania go i przenosi do niesamowitego świata pełnego przygód, czarów i magicznych istot. Jack musi stanąć w obronie Imperium i uratować piękną księżniczkę, w której zakochuje się bez reszty. Jego śladami rusza jednak potężny mściciel, który podejrzewa, że chłopak może być legendarnym wojownikiem. Jack musi odnaleźć w sobie siłę Czarnego Rycerza, który do tej pory był tylko postacią, w którą wcielał się w grze. Zbliża się decydujące starcie!

1 2 3 4Następna strona

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!