Canal+News

Kanały TVP dostępne w ofercie Canal+ telewizja przez internet

W ofercie kanałów telewizyjnych w serwisie Canal+ telewizja przez internet znajdziemy stacje Telewizji Polskiej. Klienci zyskali dostęp do TVP3, TVP Info, TVP Sport oraz TVP Seriale.

Platforma Canal+ telewizja przez internet niespodziewanie uruchomiła stacje telewizyjne TVP w swojej ofercie. Od kilku dni, użytkownicy mogą oglądać takie kanały jak TVP Info, TVP3, TVP Seriale oraz TVP Sport. W ofercie nie znalazły się jednak pozostałe stacje naziemne TVP1 czy TVP2.

TVP Info, TVP3 oraz TVP Seriale w pakiecie Fun & Info

Bez żadnych dodatkowych kosztów, Canal+ udostępnił w ofercie Fun & Info kanały od Telewizji Polskiej. Mowa już o wspomnianej stacji informacyjnej TVP Info, regionalnym TVP3 oraz TVP Seriale. Warto dodać, że wymienione stacje był dostępne już w ramach nc+GO, ale teraz są dostępne również w ramach Canal+.

TVP Info zasili listę kanałów informacyjnych, do których należą obecnie TVN24, TVN 24 BiS, Biznes24 oraz CNN World, CNBC, France 24, France 24 English, DW i Euronews. Z kolei TVP3 jest pierwszym kanałem regionalnym, najprawdopodobniej jest to tylko jedna kopia, czyli nadawana z Warszawy. TVP Serial natomiast zasili mocną kategorię serialową, w której znajdziemy m.in. Canal+Seriale, FOX, SciFi czy Comedy Central.

TVP Sport wzbogaca kontent sportowy w Canal+ telewizja przez internet

Użytkownicy pakietu SPORT dotychczas mogli oglądać paczkę kanałów Canal+Sport oraz nSport+, stacje z rodziny Eleven Sports, Sportklub oraz Fightklub. Teraz do tej listy dochodzi także TVP Sport. Canal+ nie potwierdza, czy w czasem dojdą również stacje sportowe Eurosport 1 i Eurosport 2, które dziś weszły do platformy Player.pl.

Przypominamy, że w serwisie Canal+, również na kanałach sportowych, można przewijać do tyłu, oglądać od początku, czy archiwalne wydarzenia do 7 dni wstecz. Dzięki temu kibicie już nigdy nie przegapią najważniejszych momentów podczas transmisji sportowej.

Canal+Domo i MTV Live HD także w ofercie telewizyjnej Canal+

W mediach pojawiły się informacje o koncesji Canal+Domo, który de facto nie zastępuje nadawanej już stacji Domo+. Spekulowano, że kanały podstawowe Planete+, Kuchnia+ i Domo+ przejdą rebrenading na Canal+. Tak jednak się nie stało, a stacja Canal+Domo miała nadawać na Słowacji i w Czechach. Dziś jednak wiemy, że mimo wszystko Canal+Domo doszedł do listy kanałów telewizyjnych na platformie Canal+ telewizja przez internet. Na liście znajdziemy także Domo+, który nadal nadaje. Nie udało nam się dowiedzieć, czy obie stacje będą się różniły.

Wśród nowych stacji telewizyjnych zadebiutowała także muzyczna odsłona MTV Live HD.

Podczas debiutu usługi Canal+ telewizja przez internet, platforma informowała, że na liście kanałów znajdują się tylko te, które są najchętniej oglądane. Po czym pojawiły się nowe stacje takie jak Filmbox czy właśnie od Telewizji Polskiej. Czyżby docelowo oferta miałaby być analogiczna jak poprzez telewizję satelitarną? Dodanie kanałów naziemnych, w tym TVP1, TVP2 czy TVN i Polsat, ugruntowałoby pozycję tego typu usług na tle innych serwisów VOD.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL