HBOIPLANews

Kanały i treści HBO w IPLI w niższej cenie i 30 dni bez opłat

Jeszcze niższy próg dostępowy dla fanów treści premium i kultowych seriali. Dzięki internetowej telewizji IPLA dostęp do HBO GO jest jeszcze tańszy.

W IPLI – największym serwisie rozrywki internetowej – można już oglądać najlepsze treści telewizji HBO, Cinemax i AXN w nowej, wyjątkowej cenie 25 złotych. Do pakietu IPLA HBO dołączyły nowe tytuły filmów i seriali zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dodatkowo użytkownicy mogą teraz wypróbować pakiet aż przez 30 dni bez opłat.

Pakiet IPLA HBO pojawił się w IPLI w lutym br. wraz z wprowadzeniem w serwisie nowoczesnej szaty graficznej, nowych funkcji i kanałów. Zawiera on 3 kanały telewizyjne HBO, 2 kanały Cinemax oraz 4 kanały AXN, a także bogatą bibliotekę produkcji HBO, liczącą kilka tysięcy filmów i seriali. Dzięki pakietowi IPLA HBO użytkownicy mogą obejrzeć głośne produkcje, takie jak: „Gra o tron”, „Dziewczyny”, „Wataha”, „Pakt”, „Ostre przedmioty”, „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” czy „Coco”.

Nowości na platformie HBO GO. Co oglądać?

Zobacz nowości dzięki tańszemu dostępowi w IPLI
Zobacz nowości dzięki tańszemu dostępowi w IPLI

We wrześniu w pakiecie IPLA HBO swoje premiery mają: drugi sezon głośnego serialu „Kroniki Times Square”, nowe seriale: „Księga czarownic”, „Kidding” i „Targowisko próżności” oraz uznane filmy takie jak: „Jumanji: Przygoda w dżungli”, „Annabelle: Narodziny zła”, „Dunkierka” czy „Pomniejszenie”.

Teraz pakiet IPLA HBO dostępny jest w nowej, obniżonej cenie 25 złotych miesięcznie. Warto podkreślić, że jest to końcowa płatność. Czyli bez konieczności zakupu innych pakietów lub usług oraz podpisywania długoterminowych umów. W każdej chwili użytkownicy mogą zrezygnować z pakietu. Dodatkowo pakiet IPLA HBO można wypróbować przez 30 dni bez żadnych opłat.

Pełen atrakcyjnych kanałów i treści pakiet IPLA HBO można kupić poprzez stronę internetową, dokonując płatności kartą kredytową, a klienci Plusa płatność mogą dopisać do swojego rachunku.

Kultowe produkcje tylko w HBO GO!
Kultowe produkcje tylko w HBO GO!

Oglądaj, gdzie chcesz i kiedy chcesz w internetowej telewizji IPLA

IPLA zapewnia swoim użytkownikom największą i najbardziej różnorodną bazę legalnych treści. Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy mają komfort oglądania materiałów w dowolnym miejscu i czasie. Nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także na urządzeniach Smart TV. Ponadto mają możliwość kontynuowania oglądania materiału na innym urządzeniu (opcja Oglądaj dalej) i mogą wygodnie przełączać się między nimi. IPLA proponuje też treści najlepiej dopasowane do potrzeb i zainteresowań użytkownika, dzięki rozpoznaniu jego preferencji i systemowi rekomendacji.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!