HBO MaxNewsSeriale VOD

Jim Carrey już przybył do HBO GO w nowym serialu „Kidding”

Komediowy aktor Jim Carrey w nowym, telewizyjnym projekcie „Kidding”. Serial z ogromnym poczuciem humoru już dziś trafił do HBO GO.

Kidding to nowy, wspólny projekt Jima Carreya oraz Michela Gondryego. Tym razem nagrodzony Złotym Globem aktor i wyróżniony Oscarem reżyser (Zakochany bez pamięci) spotkali się na planie serialu o popularnym telewizyjnym prezenterze, którego osobista sytuacja zaczyna przerastać. Pierwszy odcinek serialu Kidding dostępny jest w HBO GO już od dziś – 31 sierpnia, kolejny odcinek 9 września. Emisja w HBO zaplanowana została na 8 października.

Za serial „Kidding” odpowiada sam aktor Jim Carrey

Głównym bohaterem serialu Kidding jest Jeff, znany jako Pan Pickles (Jim Carrey) – legendarny prezenter dziecięcych programów telewizyjnych. Mężczyzna jest wzorem mądrości i dobroci życiowej zarówno dla najmłodszych widzów, tych o dopiero kształtujących się umysłach, jak i ich rodziców, którzy wychowali się na jego programach. Kiedy sytuacja rodzinna Jeffa zaczyna się mocno komplikować, bohater przekonuje się, że w sytuacji kryzysowej, która go coraz bardziej przerasta, wskazówek postępowania nie znajdzie w bajkach i przypowieściach. W efekcie dobry człowiek zanurzony w okrutnym świecie zaczyna odchodzić od zmysłów, co jednocześnie jest źródłem komizmu i chwyta za serce.

Zwiastun HBO GO

Z czasem Jeff zaczyna buntować się przeciw regułom ustalonym przez producenta wykonawczego, Seba (Frank Langella), w prowadzonym przez niego programie. Ten obawia się, że stan psychiczny telewizyjnej gwiazdy nieodwracalnie może zniszczyć markę, jaką razem stworzyli, w związku z czym dyskretnie zaczyna przygotowywać się do wymiany prowadzącego. W tym samym czasie Deidre (Catherine Keener), która kieruje działem lalkarskim, boryka się z własnymi prywatnymi i zawodowymi problemami.

Zobaczcie więcej o nowym serialu „Kidding”

Obok zdobywcy Złotego Globu Jima Carreya, w pozostałych rolach w serialu Kidding występują: nominowany do Nagrody Akademii Filmowej, Emmy i Złotych Globów Frank Langella (Frost/Nixon), nominowana do Oscara, Emmy i Złotych Globów Catherine Keener (serial HBO Kto się odważy, Uciekaj!), Judy Greer (Married) oraz Cole Allen. W serialu gościnnie występują Justin Kirk (serial Trawka) i Ginger Gonzaga (serial Umrzeć ze śmiechu).
Pomysłodawcą i producentem wykonawczym serialu jest Dave Holstein (serial Trawka, Dorastająca nadzieja), który napisał scenariusz pilotażowego odcinka i pełni obowiązki showrunnera. Pozostałymi producentami serialu są: Michel Gondry – jednocześnie reżyser kilku odcinków serialu, włącznie z pierwszym, Jim Carrey, Michael Aguilar (Umrzeć ze śmiechu), Roberto Benabib (serial Trawka), Raffi Adlan (The Green Hornet), nominowany do nagrody Emmy Jason Bateman (Bogaci bankruci) i Jim Garavente (Szkoła życia). Produkcja powstaje na zlecenie stacji Showtime.

Harmonogram publikacji nowych odcinków

Pierwszy odcinek serialu Kidding jest już dostępny w serwisie HBO GO. Premiera drugiego odcinka zaplanowana została na 9 września, natomiast następne będą premierowane co tydzień od 23 września. Na antenie HBO premiera zaplanowana została na 8 października na godz. 21.40. Produkcja będzie się składać z 10 półgodzinnych odcinków.

Emisje kolejnych odcinków:

  • 31 sierpnia – 1 odcinek
  • 9 września – 2 odcinek
  • 23 września – 3 odcinek
  • 30 września – 4 odcinek

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL