NewsPlay NowPromocje VOD

Kanały BBC i TOP GEAR dla każdego w PLAY NOW

Internetowa telewizja PLAY NOW dołącza do swojej oferty nowe kanały z rodziny BBC, w tym BBC Brit z emisją programu „TOP Gear”.

Rzecznik prasowy sieci telekomunikacyjnej Play – Marcin Gruszka, na łamach swojego bloga poinformował o nowych stajach telewizyjnych dołączonych do oferty PLAY NOW. Zespół odpowiedzialny za licencje dystrybucji kanałów i materiałów VOD pozyskał możliwość darmowego oglądania kanału BBC Brit. Jak poinformował Gruszka w późniejszej aktualizacji wpisu – abonenci usługi telewizyjnej mogą oglądać także pozostałe stacje telewizyjne z całej paczki BBC.

Użytkownicy PLAY NOW mają okazję zobaczyć najbardziej znany i kasowy program „TOP Gear” na antenie BBC Brit w każdy czwartek o godz. 22:00. To najlepsza okazja, aby sprawdzić jak radzą sobie nowi prowadzący z Mattem LeBlanc w roli głównej.

Dzięki promocji otwartego okna, abonenci będą mogli obejrzeć znane i cenione seriale takie jak „Sherlock”, czy nieco starszy „Allo, Allo”. Wśród hitów programowych znajdziemy „Szef jak szpieg”, pierwowzór polskiej produkcji realizowanej przez Telewizję Publiczną pt. „Kryptonim Szef”. A także ” Dragons’ Den”, gdzie uczestnicy z pomysłami na biznes starają się przekonać wyjadaczy biznesowych do inwestycji i współpracy nad ich projektami.

Ja jednak jestem fanem tych poprzednich serii Top Gear ze starymi prowadzącymi, choć nowy sezon na pewno obejrzę 😉 Możecie go oglądać na smartfonach, tabletach, komputerach czy na dużym ekranie wykorzystując Google Chromecast – skomentował Marcin Gruszka.

W ramach otwartego okienka, sieć Play udostępniła całą paczkę z rodziny BBC:

  • BBC Brit
  • BBC Earth
  • BBC Lifestyle
  • BBC HD
  • Cbeebies

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL