NewsWP Pilot

Kanał Jazz TV HD trafił do WP Pilot. W ofercie jest 93 kanałów TV

Internetowa telewizja WP Pilot w swoim portfolio posiada już 93 kanały TV, w tym 62 stacje w jakości HD. W ofercie znalazł się nowy kanał muzyczny Jazz TV HD.

Najnowszy kanał Jazz TV jest dostępny za darmo dla użytkowników platformy WP Pilot. Widzowie chcący oglądać w wyższej jakości HD, muszą wykupić dedykowany pakiet. Jazz TV HD oglądać można od Startera Plus, który kosztuje od 6,90 zł na 4 dni lub 11,90 zł na 30 dni. Stacja muzyczna oferowana jest również w najwyższym pakiecie Rozszerzonym. W ofercie na widzów czeka już 93 kanałów telewizyjnych, w tym także stacje naziemne.

Jazz TV HD w ofercie WP Pilot. Co zobaczymy w ramówce?

Jazz TV to polski kanał telewizyjny nadający, jak sama nazwa wskazuje, muzykę jaazową. Należąca do Berenikafilm stacja muzyczna nadaje od 26 lutego 2018 roku. Kanał pierwotnie nadawał na wyłączność w sieci kablowej Vectra. Teraz Jazz TV HD można oglądać także w internetowej telewizji WP Pilot.

Stacja TV przeznaczona dla prawdziwych koneserów muzycznych emituje nie tylko klasyki. W ramówce znaleźć można także programy publicystyczne, nadawane w cyklu codziennym. Oprócz wywiadów jazzowych melomanów, w programie prezentowane są płyty czy dedykowane utwory muzyczne. Na kanale znajdziemy także sylwetki osób na co dzień zajmujących się jazzem lub lubujących się w tym klimacie. Oczywiście nie brakuje koncertów, na których widzowie mogą oddać się muzycznej hipnozie. Zainteresowani mogą już dziś zobaczyć koncert Krzysztof Kobyliński Solo Piano od 20:00. Aby aktywować dostęp do kanału Jazz TV HD należy wejść na stronę WP i podstępować zgodnie z instrukcjami.

Pakiet Rozszerzony WP Pilot oferuje już 93 kanały telewizyjne

WP Pilot posiada w swoim portfolio kanały telewizyjne, które są tematem kontrowersji i walki z dostawcami takimi jak Polsat, TVP czy TVN. Więcej na ten temat pisaliśmy pod TYM adresem. Użytkownicy na platformie WP Pilot mogą oglądać za darmo takie stacje jak WP TV, TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TV, TV Puls, TVP 3 Warszawa i TVP 3 Gdańsk. Pierwsze trzy stacje nadawane są także w jakości HD w płatnym pakiecie. Z kanałów naziemnych, w ofercie znajdziemy również Zoom TV oraz Stopklatkę TV. Ogólnotematyczną listę kanałów domykają takie stacje jak Polonia 1, TVR HD oraz Tele 5 HD.

Najpopularniejszą pozycją w WP Pilot stanowią stacje filmowo-serialowe z FOX HD i FOX Comedy HD na czele. Pakiet uzupełniony jest dodatkowo o kanały z rodziny Filmbox (Kino TV HD, Filmbox Arthouse HD, Filmbox Premium HD, Filmbox Action, Filmbox Extra HD, Filmbox Family). Pozycje serialowe uzupełniają stacje AXN HD, AXN Spin HD, AXN White i AXN Black. Ponadto widzowie do dyspozycji mają Paramount Channel HD, Comedy Central HD oraz Comedy Central Family HD. Oferta filmowo-serialowa składa się również z takich kanałów jak BBC First, Sundance Channel HD, Kino Polska, TNT HD oraz Epic Drama HD.

Fani sportu mogą cieszyć się z oglądaniem wydarzeń na kanałach Eleven Sports 1 HD, Eleven Sports 2 HD, Eleven Sports 3 HD oraz Eleven Sports 4 HD. Paczka stacji Eleven Sports dostępna jest również w oddzielnym pakiecie, który kosztuje 14,90 zł na 30 dni. W ofercie sportowej WP Pilot zobaczymy Fightklub HD, Sportklub HD, Fightbox HD oraz Motowizja HD. Widzowie nie zawiodą się propozycją e-sportu na takich stacjach jak GINX Esports TV HD i Gametoon HD.

WP Pilot telewizją online dla całej rodziny. Co jeszcze znajdziemy w ofercie?

Najmłodsi widzowie mogą cieszyć się z bajkami emitowanymi na takich stacjach jak Cartoon Network HD, Boomerang HD, Nickelodeon, Nick Jr., NickToons HD, CBeebies, Top Kids HD oraz Duck TV. Nieco starsi użytkownicy będą mogli oglądać edukacyjny kanał TV Da Vinci Learning HD. Edukować mogą się również starsi użytkownicy włączając popularnonaukowe stacje telewizyjne. Mowa przede wszystkim o National Geographic HD, National Geographic Wild HD oraz Nat Geo People HD. A także o Travelxp HD, BBC Earth HD, DocuBox HD i Adventure TV HD. Największe wydarzenia historyczne i jeszcze bliżej przyrody – to wszystko dzięki dodatkowym kanałom Polsat Viasat Nature HD, Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Explore HD.

W portfolio WP Pilot członkowie rodziny znajdą dla siebie najważniejsze informacje z Polski i ze Świata. Wśród stacji informacyjnych i publicystycznych znajdziemy TV Republika HD, wPolsce.pl HD, English Club HD, CNN, France 24 HD, France 24 English HD oraz stacje religijne TV Trwam i TBN Polska HD.

Panie i panowie mogą cieszyć się z propozycji lifestylowych, w tym przypadku piszemy o BBC Brit HD, MTV Polska HD, BBC Lifestyle HD, Nobox TV HD, Love TV HD, Red Carpet TV HD, a także o To!TV, EzoTV i Fashion TV HD.

Pakiet Rozszerzony zamyka listę kanałów prezentujących muzykę. Do wspomnianego już Jazz HD należy do liczyć także Twoja.TV HD, MTV Live HD, VH1 Classic, VH1 i Kino Polska Muzyka. Dla melomanów dostępne są również takie stacje jak 4FUN.TV, 4FUN GOLD, Stars.TV HD, Power TV HD oraz Nuta TV HD. Widzowie mogą oglądać w najlepszej jakości teledyski na kanale Music Box UA HD oraz ostatnie dwie propozycje w postaci Stingray Classica HD i Stingray DJAZZ.tv HD.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!