NewsPlayerSeriale VOD

Juliusz Machulski nakręci serial w swoim stylu. „Mały Zgon” w Player+

Canal+ właśnie rozpoczął zdjęcia do nowego serialu kryminalno-komediowego „Mały Zgon”. Reżyserem został Juliusz Machulski.

Wybitny reżyser Juliusz Machulski powróci na mały ekran z nowym projektem zatytułowanym „Mały Zgon”. Serial będzie osadzonym klimatem znanym ze twórczości reżysera. Dla Machulskiego, będzie to drugi serial w jego dorobku, zaraz po produkcji „Matki, Żony i Kochanki”. W najnowszym projekcie Canal+ wesprą także Jagna Janicka i Piotr Domalewski.

„Mały Zgon” to fikcyjne miasteczko pełne przestępców każdej kategorii

Juliusz Machulski nie byłby sobą, gdyby seria zdarzeń w jego twórczości nie dotykała czarne humoru z dodatkiem wątków kryminalnych. Nie inaczej będzie w fikcyjnym mieście „Mały Zgon”, gdzie rozgrywać się będą scenerie z rodu kina akcji nadmuchany w hollywoodzkim stylu. W tym niepozornie spokojnym mieście rozgrywa się prawdziwy świat narkotykowych karteli, skorumpowanych służb specjalnych czy gangsterów, którzy rządzą więzieniem. Cała seria zdarzeń, jaką zobaczymy w odcinkowej produkcji rozpocznie się od momentu gdy dyrektor więzienia zamieni się miejscami z przestępcą podlegającemu ochrony świadków.

Akcja serialu będzie realizowana na tle mazurskich jezior, lasów i małych miasteczek. Prace nad serialem właśnie się rozpoczęły. Oprócz wspomnianego już reżysera Juliusza Machulskiego, za produkcję odpowiadają także Jagna Janicka (scenografia) czy Piotr Domalewski (scenariusz). W ekipie scenarzystów znaleźli się również Maciej Kawalski i Filip Syczyński, którzy wspomogą Machulskiego w reżyserii. Z kolei za zdjęcia odpowiada Paweł Dyllus.

Na tę chwilę nie udało nam się potwierdzić etapu castingowego i jacy aktorzy są brani pod uwagę. W filmach Juliusza Machulskiego możemy zaobserwować osadzanie Roberta Więckiewicza, co może być pewnikiem do głównej roli. Zwłaszcza, że ostatnio wystąpił w kontrowersyjnej roli księdza w filmie „Kler”.

Premiera serialu zaplanowana jest na przyszły rok.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!