NewsPlayerSeriale VOD

Juliusz Machulski nakręci serial w swoim stylu. „Mały Zgon” w Player+

Canal+ właśnie rozpoczął zdjęcia do nowego serialu kryminalno-komediowego „Mały Zgon”. Reżyserem został Juliusz Machulski.

Wybitny reżyser Juliusz Machulski powróci na mały ekran z nowym projektem zatytułowanym „Mały Zgon”. Serial będzie osadzonym klimatem znanym ze twórczości reżysera. Dla Machulskiego, będzie to drugi serial w jego dorobku, zaraz po produkcji „Matki, Żony i Kochanki”. W najnowszym projekcie Canal+ wesprą także Jagna Janicka i Piotr Domalewski.

„Mały Zgon” to fikcyjne miasteczko pełne przestępców każdej kategorii

Juliusz Machulski nie byłby sobą, gdyby seria zdarzeń w jego twórczości nie dotykała czarne humoru z dodatkiem wątków kryminalnych. Nie inaczej będzie w fikcyjnym mieście „Mały Zgon”, gdzie rozgrywać się będą scenerie z rodu kina akcji nadmuchany w hollywoodzkim stylu. W tym niepozornie spokojnym mieście rozgrywa się prawdziwy świat narkotykowych karteli, skorumpowanych służb specjalnych czy gangsterów, którzy rządzą więzieniem. Cała seria zdarzeń, jaką zobaczymy w odcinkowej produkcji rozpocznie się od momentu gdy dyrektor więzienia zamieni się miejscami z przestępcą podlegającemu ochrony świadków.

Akcja serialu będzie realizowana na tle mazurskich jezior, lasów i małych miasteczek. Prace nad serialem właśnie się rozpoczęły. Oprócz wspomnianego już reżysera Juliusza Machulskiego, za produkcję odpowiadają także Jagna Janicka (scenografia) czy Piotr Domalewski (scenariusz). W ekipie scenarzystów znaleźli się również Maciej Kawalski i Filip Syczyński, którzy wspomogą Machulskiego w reżyserii. Z kolei za zdjęcia odpowiada Paweł Dyllus.

Na tę chwilę nie udało nam się potwierdzić etapu castingowego i jacy aktorzy są brani pod uwagę. W filmach Juliusza Machulskiego możemy zaobserwować osadzanie Roberta Więckiewicza, co może być pewnikiem do głównej roli. Zwłaszcza, że ostatnio wystąpił w kontrowersyjnej roli księdza w filmie „Kler”.

Premiera serialu zaplanowana jest na przyszły rok.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: