NetflixNews

Jeszcze lepsza nawigacja platformy Netflix na telewizorach

Teraz jeszcze łatwiej można sprawdzić, jakie nowe seriale i filmy zostały dodane do platformy Netflix. Użytkownicy telewizorów mogą aktualizować aplikację.

Przedstawiciele Netfliksa wskazują, iż nieustannie pracują nad ulepszeniem interfejsu. Tak, by użytkownicy z łatwością odnajdywali to, co chcą oglądać. Ponadto, Netflix stawia na przyjemność korzystania z platformy.  Jak informuje serwis VOD, biblioteka udostępniana również w Polsce jest obszerna, dlatego zmiany w interfejsie sprawiają, że krócej poświęcamy czas na szukanie nowych treści.

Netflix przedstawił nowy interfejs telewizyjny aplikacji, który od dziś zaczyna wprowadzać na skalę ogólnoświatową. Jest on owocem kompleksowych badań i testów mających na celu ułatwienie wyszukiwania tytułów na telewizorach, które oferują nieco mniej komfortowe możliwości nawigacji ze względu na niewielką liczbę przycisków dostępnych na pilotach.

Jak wygląda odświeżona aplikacja Netflix na telewizorach?

Aplikacja Netflix na telewizorach
Aplikacja Netflix na telewizorach

Nowy interfejs telewizyjny został opracowany z myślą o prostszym i bardziej intuicyjnym korzystaniu z platformy Netflix, zaś same usprawnienia dotyczą kilku różnych aspektów.

Po pierwsze łatwiej jest wyszukiwać i wyświetlać treści ostatnio dodane do serwisu. O wiele prościej można także przeglądać bibliotekę pod kątem dostępnych seriali albo filmów. Ponadto zoptymalizowano dostęp do tytułów dodawanych do „Mojej listy” z myślą o ich późniejszym obejrzeniu. Podczas testów nowego interfejsu zauważono, że dzięki jego prostocie użytkownicy rzeczywiście łatwiej znajdowali interesujące dla siebie treści.

Netflix nieustannie słucha swoich użytkowników

Mogłoby się wydawać, że taka aplikacja to coś oczywistego w dzisiejszych czasach. Netflix jednak nie chciał wypuszczać nowego interfejsu, zanim nie upewnił się co do jego skuteczności.Przedstawiciele firmy podkreślają, że cały czas słuchają potrzeb użytkowników i po badaniach i testach wdrażają nowości z natury technicznej. Platforma zapowiada także kolejne zmiany i ulepszenia. które zostaną udostępnione w ciągu kilku kolejnych miesięcy.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!