IPLANews

IPLA wkracza na telewizyjną wersję androida

Jeśli posiadasz urządzenia z systemem operacyjnym Android TV to teraz możesz korzystać z nowej wersji aplikacji telewizji internetowej IPLA.

I jeśli jesteś za granicą to wiedz, że twórcy IPLI pomyśleli także o Tobie. Nowa wersja aplikacji IPLA daje dostęp do ponad 80 kanałów TV, relacji „na żywo” z wydarzeń sportowych oraz popularnych seriali i programów w systemie VOD.

Kolejna aktualizacja aplikacji telewizji internetowej IPLA dostępna jest również dla użytkowników korzystających z urządzeń opartych na bardzo perspektywicznym systemie operacyjnym Android TV, przeznaczonym dla całej grupy urządzeń Connected TV. Jest on obecnie wykorzystywany w najnowszych telewizorach Sony i Philips, konsolach Nvidia SHIELD i Razer Forge TV oraz przystawkach Smart TV, np. Xaiomi Mi Box 4K. Oferta dostępnych dla tego systemu aplikacji stale się poszerza.

Ipla jest pierwszą polską aplikację VOD na system Android TV z tak szerokim dostępem do polskojęzycznych treści i kanałów TV, w tym popularnych seriali i programów. Duża część biblioteki jest dostępna również za granicą.

Nowa wersja umożliwia dostęp na wszystkich urządzeniach z systemem operacyjnym Android TV od wersji 5.0. Dodatkowo aplikacja dostępna jest dla użytkowników na całym świecie (z możliwością korzystania z pakietu IPLA WORLD).

Nowa wersja aplikacji jest już dostępna dla wszystkich użytkowników w sklepie Google Play.

Tagi

Dodaj komentarz

Comodo SSL banner
Close
Close

Dostarczamy newsy dzięki reklamom :)

Prosimy o wyłączenie wtyczki AdBlock lub dodanie serwisu VODnews.pl do białej listy. Gwarantujemy, że nasz reklamy nie przeszkadzają w przeglądaniu serwisu, ani nie irytują. Dziękujemy!
%d bloggers like this: