Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
IPLANews

IPLA wkracza na telewizyjną wersję androida

Jeśli posiadasz urządzenia z systemem operacyjnym Android TV to teraz możesz korzystać z nowej wersji aplikacji telewizji internetowej IPLA.

I jeśli jesteś za granicą to wiedz, że twórcy IPLI pomyśleli także o Tobie. Nowa wersja aplikacji IPLA daje dostęp do ponad 80 kanałów TV, relacji „na żywo” z wydarzeń sportowych oraz popularnych seriali i programów w systemie VOD.

Kolejna aktualizacja aplikacji telewizji internetowej IPLA dostępna jest również dla użytkowników korzystających z urządzeń opartych na bardzo perspektywicznym systemie operacyjnym Android TV, przeznaczonym dla całej grupy urządzeń Connected TV. Jest on obecnie wykorzystywany w najnowszych telewizorach Sony i Philips, konsolach Nvidia SHIELD i Razer Forge TV oraz przystawkach Smart TV, np. Xaiomi Mi Box 4K. Oferta dostępnych dla tego systemu aplikacji stale się poszerza.

Ipla jest pierwszą polską aplikację VOD na system Android TV z tak szerokim dostępem do polskojęzycznych treści i kanałów TV, w tym popularnych seriali i programów. Duża część biblioteki jest dostępna również za granicą.

Nowa wersja umożliwia dostęp na wszystkich urządzeniach z systemem operacyjnym Android TV od wersji 5.0. Dodatkowo aplikacja dostępna jest dla użytkowników na całym świecie (z możliwością korzystania z pakietu IPLA WORLD).

Nowa wersja aplikacji jest już dostępna dla wszystkich użytkowników w sklepie Google Play.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!