IPLANews

Wiosenne premiery Telewizji Polsat w IPLI. Premiery wcześniej niż w TV

W IPLI nie zabraknie świeżych propozycji takich jak „Niania w wielkim mieście”, „Idol” i „The Brain. Genialny Umysł” oraz  „Daleko od noszy. Reanimacja”.

W powietrzu czuć już zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę. Oprócz dłuższych dni i większej ilości słońca, oznacza to również pojawienie się nowej ramówki oraz nowych odcinków ulubionych seriali i programów rozrywkowych Telewizji Polsat, które użytkownicy IPLI będą mogli oglądać bez dodatkowych opłat i na wielu urządzeniach.

Wśród tytułów posiadających już grono fanów, jak „Pierwsza miłość”, „Przyjaciółki”, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Nasz nowy dom” oraz „Kabaret na żywo”, nie zabraknie zupełnie świeżych propozycji jak „Niania w wielkim mieście”, „Idol”, „The Brain. Genialny Umysł”, „Daleko od noszy – Reanimacja” czy „Ameryka marzeń”.

Oglądaj nowości z wiosennej ramówki Telewizji Polsat

Wśród wiosennych nowości w telewizji internetowej IPLA pojawią się seriale i programy rozrywkowe. Nowy serial „Niania w wielkim mieście” ukaże perypetie szukającej pracy, szczęścia i miłości dziewczyny z prowincji.

Nowa odsłona zwariowanego serialu „Daleko od noszy – Reanimacja” to jeszcze więcej zaskakujących wydarzeń. W paradokumentalnej produkcji „Ameryka marzeń” nie zabraknie burzliwych emocji, wzlotów, upadków czy wzruszeń w wykonaniu naszych rodaków mieszkających za oceanem.

Po latach powrócił również pierwszy talent show w polskiej telewizji – kultowy i rozśpiewany „Idol”. Nowatorski „The Brain. Genialny Umysł” odkryje siłę i zdolności ludzkiego mózgu – jego bohaterami będą zwykli ludzie, których zdolności umysłowe wykraczają poza wszelkie wyobrażalne standardy.

Zobacz znane i lubiane – także przed premierą w TV

Wiosna przyniesie również nowe odcinki seriali i programów rozrywkowych doskonale już znanych i lubianych. Są wśród nich: „Przyjaciółki”, „Świat według Kiepskich”, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Kabaret na żywo”, „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja”, „Na ratunek 112”, „Gliniarze”, „Nasz nowy dom” oraz „Zdrady”.

W przypadku seriali emitowanych co tydzień, takich jak „Przyjaciółki” czy „Niania w wielkim mieście”, począwszy od 2. odcinka internauci obejrzą w IPLI najnowsze odcinki aż 7 dni przed premierą w telewizji! Seriale codzienne, takie jak „Pierwsza miłość”, są udostępniane na dzień przed emisją telewizyjną.

Zajrzyj z IPLĄ za kulisy swojej ulubionej produkcji

Jak co sezon, z myślą o swoich widzach, największa telewizja internetowa IPLA przygotowała także własne produkcje – ekskluzywne materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z aktorami.

Będą one dostępne w IPLI jako uzupełnienie i dodatkowa porcja rozrywki z ulubionymi gwiazdami i bohaterami programów.

Odtwarzaj materiały bez dostępu do Internetu

Wybrane treści z nowej ramówki Polsatu będzie można także pobrać i zapisać na swoim smartfonie lub tablecie i dzięki temu oglądać nawet bez dostępu do Internetu lub z ograniczonym zasięgiem, np. w samolocie, pociągu czy w lesie.

Dodatkowo użytkownicy korzystający z systemu operacyjnego Android oraz iOS mogą pobrać ponad 7,5 tys. wideo spośród materiałów bezpłatnych, np. seriale i programy Telewizji Polsat, telenowele wenezuelskie, filmy i serie dla dzieci oraz inne VOD, oraz wybrane filmy, seriale i serie dostępne w pakietach IPLA FILMY I SERIALE oraz IPLA DZIECI. Pobranie wideo jest możliwe wraz z pakietem IPLA EXTRA.

Stwórz kino we własnym domu

Oprócz premierowych odcinków najnowszych propozycji Telewizji Polsat w marcu nie zabraknie również nowych tytułów filmowych.

Wśród nich między innymi obsypany nagrodami „Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego ukaże krwawe wydarzenia, które do dziś budzą wielkie emocje. Thriller biograficzny „Snowden” przedstawi historię byłego pracownika CIA i NSA, który, ujawniając tajne dane, doprowadził do największego przecieku informacji w USA.

Zobacz wiele więcej, gdzie chcesz i kiedy chcesz

IPLA zapewnia swoim użytkownikom największą i najbardziej różnorodną bazę legalnych treści, w tym ponad 80 stacji telewizyjnych, popularne seriale Telewizji Polsat dostępne wcześniej niż w TV, transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych, bogatą bibliotekę filmów i seriali, tysiące materiałów na życzenie o różnorodnej tematyce, bajki, newsy oraz publicystykę.

Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy mają komfort oglądania materiałów w dowolnym miejscu i czasie – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także w Smart TV czy dekoderach. Pełna lista urządzeń znajduje się na stronie internetowej www.ipla.tv.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL