IPLANews

IPLA udostępnia materiały w jakości 4K Ultra HD

IPLA we współpracy z stacją National Geographic udostępnia seriale w jakości 4K Ultra HD. Wśród tytułów znajdziemy hit „Mars”.

W telewizji internetowej IPLA pojawiła się nowość – materiały w jakości 4K. Treści dostępne są od National Geographic: m.in. łącząca elementy serialu fabularnego z sekwencjami dokumentalnymi znana seria „Mars”. Użytkownicy mogą oglądać je bezpłatnie na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA w Samsung Smart TV.

IPLA po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników – teraz mogą się oni cieszyć także dostępem do materiałów w rozdzielczości 4K. Czterokrotnie większa od rozdzielczości Full HD liczba pikseli odkrywa przed widzami zupełnie nową jakość obrazu. Jeszcze więcej szczegółów i jeszcze większą głębię barw oraz zapewnia niesamowicie realistyczne doznania.

IPLA i National Geographic zapraszają do świata 4K Ultra HD

Wśród dostępnych w 4K treści z kategorii WIEDZA znalazły się seriale oraz filmy National Geographic:

  • Mars” – seria przedstawiająca dzieje ludzkiego dążenia do kolonizacji Czerwonej Planety, opowiadana z perspektywy odbywającej się w 2033 r. fikcyjnej misji. Za produkcję serialu odpowiadają laureaci Oscarów i Złotych Globów, Ron Howard oraz Brian Grazer – twórcy takich filmów jak „Apollo 13” czy „Piękny umysł”
  • Najwięksi myśliwi Afryki” – serial pokazujący, z czym na co dzień zmagają się największe drapieżniki zamieszkujące znaną z niesprzyjających warunków Afrykę.
  • Komodo: królestwo waranów” – film, który przeniesie widzów do odległego zakątka Pacyfiku, w którym mieszkają największe jaszczurki żyjące na Ziemi.
  • Borneo: sekretne królestwo” – serial, który odkryje niesamowity krajobraz i bogatą przyrodę wyspy Borneo wzdłuż rzeki Kinabatangan, m.in. groźne latające węże, dzioborożce czy nosacze.
  • Dzika Wenecja” – pozwoli odkryć znajdujące się na wschodnim krańcu Laguny Weneckiej rafy Tegnùe, siedlisko zaskakujących gatunków fauny i flory – od ukwiałów po świecące kałamarnice.
  • Za rosyjską lodową kurtyną” – produkcja, w której Enric Sala, przemierzając rosyjski arktyczny archipelag w północno-zachodniej części Morza Barentsa, ukaże jego surowe piękno – dziki krajobraz, lodowate morze oraz niesamowite zwierzęta.
  • Arcytrudna misja” – zabierze widzów na przejażdżkę do najdalszych zakątków globu. Jej celem jest misja uchronienia zagrożonych gatunków zwierząt przed wyginięciem.

Materiały w jakości 4K dostępne są na urządzeniach obsługujących rozdzielczość Ultra HD (3840×2160) lub wyższą. Aby cieszyć się doskonałą jakością, należy zadbać o stabilne połączenie internetowe o szybkości co najmniej 25 megabitów na sekundę. W przypadku komputerów niezbędna jest najnowsza wersja przeglądarki Firefox lub Chrome.

Materiały 4K od National Geographic znalazły się w IPLI w zakładce WIEDZA.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!