IPLANews

IPLA POLONIA rozszerza ofertę o klasykę polskiego kina i nowe kanały

Pakiet IPLA Polonia dla użytkowników z zagranicy będzie zawierał jeszcze więcej polskich filmów i kanały telewizyjne Kino Polska TV.

Pakiet IPLA POLONIA dla użytkowników z zagranicy powiększył się o kilkadziesiąt polskich filmów fabularnych, w tym o klasykę polskiego kina oraz o 6 nowych kanałów telewizyjnych od Kino Polska TV SA. To oznacza, że w IPLI − największym serwisie rozrywki internetowej − użytkownicy będą mogli zobaczyć jeszcze więcej polskich produkcji.

Jeszcze więcej lokalnych treści specjalnie dla polaków zagranicą

IPLA oferuje swoim użytkownikom dopasowane do ich potrzeb pakiety zawierające bogactwo treści. Dzięki różnorodności ofert użytkownicy mają dostęp m.in. do ponad 100 kanałów telewizyjnych, transmisji sportowych z kraju i ze świata, treści rozrywkowych, dla dzieci i biblioteki VOD zawierającej kilkadziesiąt tysięcy materiałów. Jednym z pakietów jest IPLA POLONIA, który dedykowany jest użytkownikom z zagranicy. Teraz powiększa on swoją zawartość o filmy i kanały od Kino Polska TV SA.

Do biblioteki filmów w pakiecie IPLA POLONIA dodano 50 klasycznych filmów polskiego kina, m.in. reżyserowane przez Jerzego Hoffmana: „Potop”, czyli ekranizację wielkiego dzieła Henryka Sienkiewicza, „Znachora” i historię doktora Wilczura, adaptację powieści „Trędowata” oraz reżyserowany z Edwardem Skórzewskim film „Gangsterzy i Filantropii” z 1962 roku. Ponadto komedię „Rozmowy Kontrolowane” ze Stanisławem Tymem w roli Ryszarda Ochódzkiego, kultowych „CK Dezerterów” w gwiazdorskiej obsadzie czy ekranizację powieści Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem”.

Jakie kanały doszły do oferty IPLA Polonia?

Ponadto do listy 7 kanałów telewizyjnych, które już znajdują się w pakiecie IPLA POLONIA, czyli: Polsat News HD, Superstacja, Polsat 1, Disco Polo Music, FilmBox Arthouse HD, FightBox HD oraz DocuBox HD dołączyło 6 kolejnych: Są to:

  • FashionBox,
  • Fast&FunBox,
  • 360 Tunebox HD,
  • Gametoon HD,
  • Kino Polska International,
  • Kino Polska Muzyka International.

Tak jak dotychczas użytkownicy w ramach pakietu IPLA POLONIA mają dostęp do:

  • przedpremierowych odcinków seriali i programów telewizji Polsat,
  • transmisji sportowych na żywo: meczów siatkarskiej PlusLigi, Ligi Siatkówki Kobiet czy koszykarskich rozgrywek mężczyzn w Energa Basket Lidze,
  • wszystkich treści bez reklam, gdzie chcą i jak chcą – na komputerze, telefonie i tablecie.

Za 30-dniowy dostęp do pakietu IPLA POLONIA użytkownicy zapłacą: 45 PLN lub 9,90 Euro, 9,90 USD, 9,90 GBP.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!