IPLANewsPlayerRaporty

IPLA i Player wśród najlepszych aplikacji mobilnych w 2016 r.

Internetowa telewizja IPLA i serwis Player.pl znaleźli się wśród 20-stu szczęśliwców w rankingu „TOP 20 polskich aplikacji mobilnych według zasięgu”.

Spicy Mobile prezentuje po raz pierwszy dane dotyczące popularności polskich aplikacji mobilnych za grudzień 2016 wśród użytkowników smartfonów i tabletów z systemem Android.

Wśród aplikacji VOD, serwis Player zajął ostatnią pozycję na podium z zasięgiem na poziomie 4,55%. Z aplikacji korzystało średnio 807 tys. użytkowników. Zaś IPLA zajęła 6 miejsce z udziałem w zasięgu na poziomie 4,10%. Z internetowej telewizji IPLA korzystało średnio prawie 728 tys. widzów.

Dane pochodzą z badania Mobience (pasywny pomiar korzystania z aplikacji mobilnych oraz oglądalności stron poprzez urządzenia mobilne) i są dostępne dla wydawców i reklamodawców w ramach platformy Mobigate.

Dodaj komentarz

Comodo SSL banner
Close

Dostarczamy newsy dzięki reklamom :)

Prosimy o wyłączenie wtyczki AdBlock lub dodanie serwisu VODnews.pl do białej listy. Gwarantujemy, że nasz reklamy nie przeszkadzają w przeglądaniu serwisu, ani nie irytują. Dziękujemy!
%d bloggers like this: