Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
IPLANews

IPLA na telewizorach Toshiba, Hitachi, Telefunken i JVC

Użytkownicy telewizorów Smart TV Toshiba, Hitachi, Telefunken i JVC mogą korzystać z materiałów dostępnych w aplikacji telewizji internetowej IPLA.

Wśród proponowanych treści znalazły się popularne seriale i programy rozrywkowe Telewizji Polsat, bajki dla najmłodszych oraz wydarzenia sportowe. Usługi dostępne są dla widzów dzięki umowie podpisanej między Cyfrowym Polsatem, operatorem największej polskiej platformy satelitarnej i dostawcą nowoczesnych usług multimedialnych, a firmą Vestel – jednym z największych w Europie producentów sprzętu RTV i AGD.

IPLA wychodzi naprzeciw potrzebom rynku. Teraz także użytkownicy telewizorów Smart TV marki Toshiba, Hitachi, Telefunken i JVC mogą korzystać z aplikacji IPLA, największej telewizji internetowej z szeroką ofertą treści. Widzowie znajdą w niej tysiące godzin najlepszej rozrywki dostępnej zupełnie za darmo i w najlepszej jakości. Dawkę relaksu zapewnią kultowe seriale, popularne programy rozrywkowe, wydarzenia sportowe, festiwale, koncerty, talk-show i programy przyrodnicze, jak również programy informacyjne, publicystyczne i ekonomiczne. IPLA nie zapomniała także o najmłodszych widzach, którzy mogą cieszyć się bezpiecznymi i dostosowanymi do ich wieku bajkami i serialami.

Bogata biblioteka bezpłatnych materiałów IPLI

Wśród bezpłatnych materiałów dostępnych na telewizorach Toshiba, Hitachi, Telefunken i JVC dostępne są m.in.:

  • Znane i lubiane seriale i programy rozrywkowe Telewizji Polsat, w tym: Przyjaciółki, Niania w wielkim mieście, Daleko od noszy – Reanimacja, Ameryka marzeń, Świat według Kiepskich, Pierwsza miłość, Zdrady, Trudne sprawy, Pielęgniarki, Dlaczego ja?, Ewa gotuje, Na ratunek 112, Rinke za kratami, Nasz nowy dom, Kabaret na żywo, Gliniarze i wiele innych.
  • Przygotowane z myślą o najmłodszych bajki, a wśród nich: Nowe przygody Misia Uszatka, Opowiadania Muminków, Parauszek i przyjaciele, Baśniowa kolekcja.

Pakiet IPLA EXTRA – przez 14 dni za darmo

Właściciele telewizorów Toshiba, Hitach, Telefunken i JVC mogą skorzystać z pakietu IPLA EXTRA umożliwiającego oglądanie wszystkich materiałów bez reklam. Cena pakietu to jedyne 4,90 zł/mies., a dzięki promocji można go przetestować przez pierwszych 14 dni za darmo.

Szczegóły o IPLI na telewizorach można znaleźć na oficjalnej stronie pod TYM adresem.

Komentarze:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!