Bajki VODIPLANewsPromocje VOD

IPLA: Promocja z okazji Dnia dziecka trwa do 6 czerwca

Najmłodsi widzowie internetowej telewizji IPLA w dalszym ciągu mogą świętować Dzień dziecka. W serwisie promocja potrwa do 6 czerwca.

Z okazji święta naszych pociech, IPLA przygotowała promocję, w ramach której zostały udostępnione seriale animowane. Dostęp do bajek jest bezpłatny, a dedykowana oferta będzie dostępna do 6 czerwca.

Użytkownicy w serwisie VOD oprócz standardowej oferty dla dzieci mogą znaleźć dodatkowe materiały z najpopularniejszymi serialami z ostatnich lat. Wśród udostępnionych bajek znaleźć można m.in Psi Patrol – uwielbiany przez nieco starszą widownię. Dla tych najmłodszych czekają Bella i jej Buldogi oraz Blaze ze swoimi Mega Maszynami.

Bajki dla dzieci objęte promocją

Bella i Buldogi” – Bella to mądra i pewna siebie nastolatka, która kocha wszystko, co związane jest z futbolem amerykańskim, a dołączenie do drużyny Buldogów jako rozgrywająca jest spełnieniem jej największego marzenia.

Blaze i Mega Maszyny” – nieustraszony i niepokonany Blaze to bohater Axle City i mistrz wyścigów, za którego kierownicą siedzi jego najlepszy przyjaciel AJ.

Psi Patrol” – to seria dla przedszkolaków ukazująca perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Marshalla, Chase’a, Rocky’ego, Zumy, Rubble’a i Skye.

Zainteresowanych odsyłamy do specjalnej strony przygotowanej na potrzeby promocji.

Warto dodać, że IPLA posiada dużą bazę materiałów dla najmłodszych widzów. Dzięki specjalnie opracowanej technologii, nasze pociechy mogą bez obaw oglądać materiały przeznaczone tylko dla nich. Po wyborze odpowiedniej kategorii wiekowej, rodzic może być pewne, że kolejne materiały będą odtwarzane właśnie z tej zakładki.

Bajki w IPLI są podzielone na odbiorców najmłodszych, starszaków i nastolatków – każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL