News

Interia prezentuje nowości wideo. Wiosenna ramówka z Youtuberami

Interia zamierza walczyć o internetowych widzów. Nowe cykle wideo ruszają w marcu. Programy powstają we współpracy z popularnymi youtuberami.

Co dwa tygodnie na stronie głównej Interii premierę będzie miał nowy odcinek programu „U Jaoka” – to cykl wywiadów przeprowadzanych przez Mikołaja „Jaoka” Janusza, dziennikarza Superstacji, który znany jest z tego, że nie unika trudnych pytań i kontrowersyjnych tematów.

Gościem pierwszego odcinka jego programu będzie Tomasz Knapik. Jaok dołącza do grona dziennikarzy stale współpracujących z Interia.tv, w tym komentatorów politycznych Witolda Gadowskiego i Piotra Szumlewicza.

Kontynuowany jest również cykl codziennych rozmów z politykami, prowadzonych przez Roberta Mazurka i Marcina Zaborskiego, realizowany we współpracy z RMF FM.

Równolegle do formatów wideo z udziałem znanych publicystów, Interia rozwija pomysł na współpracę z youtuberami.

Zdecydowaliśmy się kontynuować cykl programów tworzonych na potrzeby Interii przez youtuberów, gdyż spotkały się one z bardzo dobrym przyjęciem. Nasza strategia tworzenia treści przeznaczonych stricte do internetu, nie udających formatów telewizyjnych, działa doskonale w warunkach portalowych – mówi Agnieszka Maciaszek, Dyrektor Mobile i Video w Grupie Interia.pl.

Znając potrzeby naszych użytkowników, wiosną postawiliśmy na e-sport, proponujemy też porady z kategorii beauty i fitness. Kontynuujemy również cykl „Nauka bez fikcji”, który prezentuje naukowe zagadnienia w niezwykle przystępny sposób – dodaje

Fitmania Ladies” to kontynuacja cyklu „Fitmania”, tym razem adresowana przede wszystkim do pań. Mówiąc krótko i wprost: ćwiczenia proponowane przez Martę Henning pomogą każdej figurze zbliżyć się do ideału.

Kobiece sztuczki” – jak podkreślić to, co najlepsze i zatuszować to, co prawie najlepsze, czyli porady, stylizacje i triki związane z makijażem, włosami, paznokciami i innymi elementami kobiecej magii. Program poprowadzą popularne vlogerki urodowe, m.in. Oliwia Bugała (kanał CheersMyHeels), Dominika Korzeniewska (LilyChannel), Agnieszka Brudny (dirtymakeup), Martyna Armanowska (MarKa) i Aleksandra Polak (OLUR).

Gaming Lab” prowadzony przez Macieja Sawickiego to gratka dla wszystkich fanów profesjonalnego gamingu – Sawik przedstawi środowisko i graczy, wprowadzi widzów w świat e-sportu.

Nauka bez fikcji” to kontynuacja cyklu tworzonego przez Dawida Myśliwca. Twórca kanału „Uwaga! Naukowy bełkot” w przystępny sposób objaśnia fascynujące tajemnice otaczającej nas rzeczywistości. „Nauka bez fikcji” to najbardziej popularny z dotychczasowych programów tworzonych w Interii z youtuberami – średnia oglądalność jednego odcinka dochodziła do miliona odtworzeń.

Premierowe odcinki wszystkich programów emitowane będą na stronie głównej Interii co tydzień. „Nauka bez fikcji” i „Kobiece sztuczki” w środy, „Fitmania Ladies” w czwartki, a „Gaming Lab” w piątki. Wszystkie programy będzie można również obejrzeć w Interia.tv.

Źródło: Interia

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL