Eurosport PlayerNewsPromocje VODSport VOD

Igrzyska Olimpijskie za darmo w serwisie Eurosport Player

Eurosport ogłosił pięciodniowy darmowy dostęp próbny do platformy Eurosport Player. Zimowe Igrzyska Olimpijskie czas zacząć!

Dzięki aplikacji Eurosport Player kibice będą mogli obejrzeć każdą sekundę zmagań swoich ulubionych sportowców zarówno w sieci na stronie pl.eurosportplayer.com, jak i w aplikacji mobilnej na smartfonie i tablecie (dostępnej dla systemów iOS i Android).

Od samego początku podkreślaliśmy, że chcemy, aby nasz przekaz dotarł do jak najszerszej publiczności na jeszcze większej liczbie ekranów i zaangażował szczególnie młodych widzów. Eurosport Player jest jedynym miejscem, które umożliwia obejrzenie każdej sekundy zmagań sportowców podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich całkowicie za darmo przez 5 pełnych dni. Nasza oferta daje kibicom szansę na posmakowanie magii igrzysk na dowolnym ekranie – dodaje Hutton.

Igrzyska Olimpijskie po raz pierwszy w internecie. Jak skorzystać z promocji?

Eurosport po raz pierwszy w historii oferuje w pełni cyfrową transmisję z igrzysk. W ten sposób, stacja zapewni przekaz na żywo oraz na żądanie na każdym ekranie w 48 krajach. Zespół Eurosportu wyprodukuje w sumie ponad 4 tys. godzin relacji, w tym 900 godzin na żywo. Treści będą dostępne zarówno na tradycyjnym ekranie telewizora, jak i na platformach cyfrowych, ukazując ponad 100 wydarzeń z nadchodzących igrzysk.

Aby skorzystać z promocji należy wybrać odpowiedni pakiet płatny miesięcznie lub za rok z góry. Szczegóły dostępne na TEJ stronie.Przypominamy, że UPC Polska dla swoich klientów również przygotowała specjalną ofertę. Klienci sieci kablowej mogą oglądać transmisje sportowe z igrzysk gdziekolwiek będą za sprawą mobilnej telewizji Horizon GO. Z kolei, jeśli widz nie mógł zobaczyć wzmagania swoich ulubionych sportowców, mogą skorzystać z opcji Replay TV. Czyli oglądanie zaległych transmisji do 7 dni wstecz. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL