NetflixNewsSeriale VOD

Henry Cavill jako Wiedźmin. Jak będzie wyglądał?

Ogłoszono odtwórcę głównej roli „Wiedźmina”. Oto jak wyglądają fanowskie plakaty charakteryzujące Henry’ego Cavilla na szarego wilka. Czy aktor sprawdzi się w nowym wyzwaniu?

Wczoraj na naszym serwisie VODnews.pl opublikowaliśmy news roku. Ogłosiliśmy, iż Henry Cavill został odtwórcą Geralta z Rivii, głównego bohatera z powieści „Wiedźmin” wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Media oszalały na punkcie ten informacji, niemalże każdy serwis chciał zakomunikować o zakończeniu castingu do tej roli. Nieco inaczej do tematu podeszli użytkownicy, którzy złośliwie komentują, że Cavill „gra jak drewno”. Czy nadaje się zatem do tej roli?

Henry Cavill wcieli się w rolę Geralta z Rivii. Pogromcę potworów, czarodzieja i… człowieka bez emocji

Powracając do złośliwego określenia przez wielu użytkowników, iż aktor „gra jak drewno”. Abstrahując od oceny aktorskiej Cavilla, przypisywana cecha może być akurat pomocną dla nowej roli. Jak doskonale wiedzą czytelnicy wiedźmińskiej sagi, Geralt z Rivii jest nietypowym człowiekiem. Zresztą, z człowieka ma on jednak niewiele. Nie okazuje emocji, nie potrafi dostosować się do relacji międzyludzkich, a bliżej jest mu do mutantów. To niezwykle ciekawa i intrygująca postać, ale jak wiemy, nie jest prostolinijna. Dlatego uważamy, że właśnie „drewniana” postać może bardziej pomóc, aniżeli zaszkodzić.

W obronie Cavilla jest także charakteryzacja. Doskonale wiemy, że zagraniczne produkcje mają ogromne budżety, a już zwłaszcza Netflix i sama produkcja „The Witcher”. A zatem nie będą oszczędzać na charakteryzacji, która może zdziałać cuda. Wystarczy spojrzeć na fanowskie dzieła prezentujące Supermana w zupełnie nowej odsłonie.

Jak będzie wyglądał Henry Cavill w roli Wiedźmina? Prezentujemy fanowskie dzieła artystyczne

W pierwszej kolejności prezentujemy ogłoszenie Platige Image, który właśnie w formie grafiki zakomunikował o wyborze aktora na główną rolę.

Źródło: Platige Image
Źródło: Platige Image

Na naszym rodzimym Wykopie również znaleźliśmy ciekawą propozycję, już bardziej realną, przedstawiającą właśnie Henry’ego Cavilla.

Źródło: Wykop.pl
Źródło: Wykop.pl

Jeden z internautów pokusił się nawet na prezentację plakatu z logotypem Netfliksa – dla oddania rzeczywistej promocji serialu.

Źródło: Boss Logic
Źródło: Boss Logic

W cyklu bardziej realnych plakatów przedstawiających Cavilla w charakterystycznym stroju i wyglądzie Geralta z Rivii zaprezentowała Megan Oprych na swoim twitterze:

Wystarczy spojrzeć na powyższe przykłady by już nabrać trochę więcej wiary w Henry’ego Cavilla. Dopóki nie zobaczymy aktora w pełnej charakteryzacji i próbki jego gry jako Wiedźmin, to ciężko jest jednak wydawać jakąkolwiek opinię. A zatem, drodzy czytelnicy, dajmy szansę Cavillowi, w końcu to Superman – może zdziałać cuda <śmiech>.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL