HBONewsSeriale VOD

HBO GO szykuje prequel serialu „Gra o tron” z Naomi Watts

Naomi Watts w obsadzie nowego serialu HBO GO autorstwa Jane Goldman i George’a R.R. Martina będącego prequelem „Gry o tron”.

Pojawiły się już pierwsze informacje długo wyczekiwanej produkcji pozostającej w świecie George’a R.R. Martina. Fani „Gry o tron” mogą ostrzyć apetyt, bowiem mamy już zarys fabularny oraz wiemy kim będzie jedna z głównych bohaterek. Prequel pozwoli odpowiedzieć na pytania, jak to wszystko się zaczęło: Biali Wędrowcy, tajemnice Wschodu czy legendy Starków.

Nareszcie więcej informacji o prequelu serialu HBO GO „Gra o tron”

Fabuła produkcji osadzona tysiące lat przed wydarzeniami, które miały miejsce w „Grze o tron”, będzie kroniką upadku świata złotej Ery Herosów. I tylko jedna rzecz jest pewna – będzie to historia, której nie znamy: od przerażających sekretów z historii Westeros przez genezę Białych Wędrowców, aż po tajemnice Wschodu i legendę Starków.

Twórcami serialu są Jane Goldman oraz George R.R. Martin, którzy wspólnie odpowiadają za scenariusz produkcji. Goldman pełni również funkcję showrunnerki. Producentami wykonawczymi serialu są: Jane Goldman, George R.R. Martin, James Farrell, Jim Danger Gray, Vince Gerardis, Daniel Zelman.

W jaką rolę wcieli się Naomi Watts? Instygującą.

Naomi Watts zagra w produkcji charyzmatyczną gwiazdę towarzyskich salonów skrywającą mroczny sekret.

Naomi Watts wystąpiła ostatnio wraz z Daisy Ridley w filmie Ophelia. Zagrała również w kilku produkcjach, które czekają na swoje premiery, takich jak: Once Upon a Time na Staten Island, The Wolf Hour, Boss Level oraz Luce. Do tej pory Watts można było oglądać w: Twin Peaks autorstwa Davida Lyncha, Powieści Henryego (The Book of Henry) Colina Trevorrowa, serialu Gypsy oraz Szklanym zamku (The Glass Castle) z Brie Larson i Woodym Harrelsonem.

Fani na całym świecie czekają także na ostateczną bitwę Westeros, w czasie znanym nam z serialu „Gry o tron”. Premierę zaplanowano dopiero na 2019 rok. Pozostaje nam tylko oczekiwać nieuchronnego końca. W związku z popularnością produkcji HBO, stacja planuje jeszcze co najmniej pięć spin-offów. Pierwszy z nich ma być właśnie wyżej omawianym prequelem.

Psss. polski oryginalny serial HBO GO „Ślepnąc od świateł”

W oczekiwaniu na premierę niezatytułowanego jeszcze prequelu „Gry o tron”, warto spojrzeć na polski oryginalny serial HBO GO. Mowa o produkcji „Ślepnąc od świateł”. Serial został zrealizowany w dość nieoczywisty sposób i buduje napięcie niemalże do samego końca. Więcej o tym serialu pisaliśmy pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!