HBONewsSeriale VOD

HBO GO szykuje prequel serialu „Gra o tron” z Naomi Watts

Naomi Watts w obsadzie nowego serialu HBO GO autorstwa Jane Goldman i George’a R.R. Martina będącego prequelem „Gry o tron”.

Pojawiły się już pierwsze informacje długo wyczekiwanej produkcji pozostającej w świecie George’a R.R. Martina. Fani „Gry o tron” mogą ostrzyć apetyt, bowiem mamy już zarys fabularny oraz wiemy kim będzie jedna z głównych bohaterek. Prequel pozwoli odpowiedzieć na pytania, jak to wszystko się zaczęło: Biali Wędrowcy, tajemnice Wschodu czy legendy Starków.

Nareszcie więcej informacji o prequelu serialu HBO GO „Gra o tron”

Fabuła produkcji osadzona tysiące lat przed wydarzeniami, które miały miejsce w „Grze o tron”, będzie kroniką upadku świata złotej Ery Herosów. I tylko jedna rzecz jest pewna – będzie to historia, której nie znamy: od przerażających sekretów z historii Westeros przez genezę Białych Wędrowców, aż po tajemnice Wschodu i legendę Starków.

Twórcami serialu są Jane Goldman oraz George R.R. Martin, którzy wspólnie odpowiadają za scenariusz produkcji. Goldman pełni również funkcję showrunnerki. Producentami wykonawczymi serialu są: Jane Goldman, George R.R. Martin, James Farrell, Jim Danger Gray, Vince Gerardis, Daniel Zelman.

W jaką rolę wcieli się Naomi Watts? Instygującą.

Naomi Watts zagra w produkcji charyzmatyczną gwiazdę towarzyskich salonów skrywającą mroczny sekret.

Naomi Watts wystąpiła ostatnio wraz z Daisy Ridley w filmie Ophelia. Zagrała również w kilku produkcjach, które czekają na swoje premiery, takich jak: Once Upon a Time na Staten Island, The Wolf Hour, Boss Level oraz Luce. Do tej pory Watts można było oglądać w: Twin Peaks autorstwa Davida Lyncha, Powieści Henryego (The Book of Henry) Colina Trevorrowa, serialu Gypsy oraz Szklanym zamku (The Glass Castle) z Brie Larson i Woodym Harrelsonem.

Fani na całym świecie czekają także na ostateczną bitwę Westeros, w czasie znanym nam z serialu „Gry o tron”. Premierę zaplanowano dopiero na 2019 rok. Pozostaje nam tylko oczekiwać nieuchronnego końca. W związku z popularnością produkcji HBO, stacja planuje jeszcze co najmniej pięć spin-offów. Pierwszy z nich ma być właśnie wyżej omawianym prequelem.

Psss. polski oryginalny serial HBO GO „Ślepnąc od świateł”

W oczekiwaniu na premierę niezatytułowanego jeszcze prequelu „Gry o tron”, warto spojrzeć na polski oryginalny serial HBO GO. Mowa o produkcji „Ślepnąc od świateł”. Serial został zrealizowany w dość nieoczywisty sposób i buduje napięcie niemalże do samego końca. Więcej o tym serialu pisaliśmy pod TYM adresem.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: