HBONewsSeriale VOD

Serialowy wrzesień w serwisie HBO GO zapowiada się znakomicie!

Nowe sezony „Teorii Wielkiego Podrywu”, nowa odsłona „Młodego Sheldona” oraz nowe seriale „Księga czarownic” i „Targowisko próżności”. Będzie się działo!

Wrzesień w HBO GO to kolejny gorący miesiąc, pełen nowości serialowych. Wśród premier serialowych widzowie znajdą takie tytuły jak: Kidding – komediową opowieść z Jimem Carreyem w roli popularnego prezentera dziecięcych programów telewizyjnych czy nowy sezon serialu produkcji HBO Kroniki Times Square opowiadający o rozwoju pornobiznesu z Jamesem Franco oraz Maggie Gyllenhaal. W HBO GO pojawią się także seriale nakręcone na podstawie literatury, w tym: Targowisko próżności – najnowsza ekranizacja klasycznego dzieła Williama Makepeace’a Thackeraya o młodej Angielce, która marzy o awansie do wyższej klasy społecznej, oraz Księga czarownic – współczesna opowieść fantasy o czarownicach, wampirach i zakazanej miłości oparta na serii książek autorstwa Deborah Harkness.

Fani Teorii wielkiego podrywu znajdą w serwisie kolejne sezony (szósty oraz siódmy) swojego ulubionego serialu o błyskotliwych, ale aspołecznych naukowcach, a także drugi sezon Młodego Sheldona, będący kontynuacją historii o dzieciństwie Sheldona Coopera.

Nowe seriale w serwisie HBO GO już od września

  • Teoria wielkiego podrywu V oraz VI (Big Bang Theory V-VI) – 1 września

Kolejne sezony kultowego, nagrodzonego dziesięcioma statuetkami Emmy serialu komediowego opowiadającego o życiu błyskotliwych naukowców, którzy nie najlepiej radzą sobie w kontaktach społecznych.

  • Targowisko próżności (Vanity Fair) – 3-4 września (odc. 1-2), kolejne od 10 września, nowy odcinek co tydzień

Ekranizacja popularnego dzieła Williama Makepeace’a Thackeraya o młodej Angielce, która śni o awansie do wyższej klasy społecznej.

Poznaj nowy serial „Targowisko próżności” i zobacz zwiastun >>

Kidding – 9 września (odc. 1 – 31 sierpnia, odc. 2 – 9 września

nagrodzony Złotym Globem Jim Carrey jako popularny prezenter dziecięcych programów w serialu w reżyserii wyróżnionego Oscarem Michela Gondryego.

Więcej o serialu z Jimem Carrey’em >>

Kroniki Times Square II (The Deuce II) – 10 września

Drugi sezon serialu HBO z Jamesem Franco oraz Maggie Gyllenhaal opowiadający o rozwoju pornbiznesu.

Zwiastun:

Księga czarownic (A Discovery of Witches) – 15 września

Nowy serial fantasy opowiadający o współczesnej czarownicy, która próbuje odkryć tajemnicę starego manuskryptu.

Zobacz zdjęcia z planu „Księgi czarownic” >>

Młody Sheldon II (Young Sheldon II) – 25 września

Drugi sezon serialu o perypetiach dorastającego Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów kultowego serialu Teoria wielkiego podrywu.

Nowe odcinki seriali na platformie HBO GO

  • Castle Rock – nowy mroczny serial wyprodukowany przez Stephena Kinga i J.J. Abramsa, osadzony w fikcyjnym miasteczku Castle Rock, w którym pojawiają się znane z twórczości Kinga motywy i bohaterowie – finałowy odcinek 13 września

  • Zwierzęta III (Animals III) – trzeci sezon animowanego serialu komediowego HBO opowiadającego o przygodach zróżnicowanej populacji nowojorskich zwierząt, które muszą odnaleźć się w postapokaliptycznym świecie.

  • Niepewne III (Insecure III) – trzeci sezon błyskotliwego serialu komediowego HBO, którego bohaterką jest niepewna siebie młoda Afroamerykanka.

Gracze IV (Ballers IV) – czwarty sezon nakręconego z rozmachem serialu HBO, opowiadającego o ekscytującym życiu byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego.

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem V (Last Week Tonight With John Oliver V) – piąty sezon rewelacyjnego, pełnego ironii i sarkazmu show, którego gospodarzem jest John Oliver.

  • Pan Avila IV – czwarty sezon serialu o typowym na pozór przedstawicielu klasy średniej, który w rzeczywistości prowadzi podwójne życie.
Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: