HBO MaxNewsSeriale VOD

HBO GO w maju: Nowy serial „Patrick Melrose” oraz kontynuacja „Westworld”

Serialowy maj w serwisie HBO GO to m.in. kontynuacja „Westworld”, „Obsesja Eve” oraz „Dolina Krzemowa”. Wśród nowości „Patrick Melrose” oraz nowy sezon „SIX”.

W maju w serwisie HBO GO na widzów czeka duża różnorodność tytułów i gatunków. Jedną z nowości będzie premiera serialu Patrick Melrose z Benedictem Cumberbatchem w roli młodego brytyjskiego arystokraty, który próbuje rozliczyć się z przeszłością i uporządkować swoje życie, drugi sezon serialu o stand-uperach Umrzeć ze śmiechu. Pojawi się również w całości nowy serial komediowy All Night o młodych ludziach szukających szczęścia na balu absolwentów. Maj to także kontynuacje seriali, które swoją premierę miały w kwietniu, takich jak np. drugi sezon serialu HBO Westworld.

Zwiastun HBO GO w maju:

Nowe seriale/sezony w HBO GO: „Patrick Melrose” i „SIX”

    • Umrzeć ze śmiechu II (I’m Dying Up Here II) – drugi sezon słodko-gorzkiego serialu komediowego opowiadającego o stand-uperach z lat siedemdziesiątych, którzy do perfekcji opanowali skomplikowaną sztukę rozbawiania publiczności – premiera pierwszego odcinka 7 maja.
    • All Night – serial komediowy, który przedstawia perypetie kilku młodych ludzi szukających szczęścia na balu absolwentów – cały sezon dostępny od 12 maja.
    • Patrick Melrose – Benedict Cumberbatch w tragikomicznej sadze telewizyjnej o młodym brytyjskim arystokracie, który próbuje rozliczyć się z przeszłością i uporządkować życie – 14 maja.

Więcej o nowym serialu „Patrick Melrose” pisaliśmy w artykule pod TYM adresem. Zobacz zwiastun!

  • Six II – drugi sezon serialu opowiadającego o amerykańskim oddziale żołnierzy do zadań specjalnych walczących na wojnie w Afganistanie – premiera pierwszego odcinka 29 maja.Nowe odcinki seriali na platformie HBO GO: „Westworld”, „Obsesja Eve”, „Dolina Krzemowa”

Westworld II – drugi sezon serialu HBO będącego mroczną odyseją o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. Szczegółowe informacje o drugiej serii znajdziesz pod TYM adresem.

Zwiastun „Westworld”

Syrena – serial obyczajowy z elementami fantasy przywołujący legendę o syrenach. Gdy w nadmorskim miasteczku pojawia się nowa dziewczyna, jej przyjazd wzbudza silne emocje wśród członków lokalnej społeczności. Szczegółowe informacje o tym serialu pisaliśmy na łamach VODnews.pl pod TYM adresem.

Zwiastun „Syrena”

Billions III – trzeci sezon serialu z Paulem Giamattim w roli ambitnego prokuratora, który próbuje przyłapać na oszustwie wpływowego finansistę (Damian Lewis).

Zwiastun „Bilions”

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem V (Last Week Tonight With John Oliver V) – piąty sezon rewelacyjnego, pełnego ironii i sarkazmu show, którego gospodarzem jest John Oliver.

Kierunek Mundial – Rosja 2018 (Destino Russia) – dziesięcioodcinkowy serial dokumentalny HBO prezentujący pasję do futbolu i osobiste opowieści światowej klasy piłkarzy, biorących udział w tegorocznych mistrzostwach świata w piłce nożnej. W jednym z odcinku wystąpi Robert Lewandowskie. W komunikacie dowiadujemy się, że będą to intymne i osobiste przemyślenia polskiego piłkarza. Więcej na ten temat pisaliśmy pod TYM adresem.

Zwiastun „Kierunek Mundial – Rosja 2018”Barry – serialowa czarna komedia HBO z Billem Haderem w roli głównej o perypetiach płatnego zabójcy, który niespodziewanie rozpoczyna przygodę z aktorstwem w Los Angeles (finałowy odcinek 14 maja). Ciekawy serial? Poznaj bliżej przechodząc do TEGO artykułu.

Zwiastun „Barry”

Dolina Krzemowa V – piąty sezon komediowego serialu HBO o perypetiach mieszkańców kalifornijskiej Doliny Krzemowej – bystrych specjalistach od nowych technologii (finałowy odcinek 14 maja).

Zwiastun „Dolina Krzemowa”

Krypton – nowy serial sci-fi: kilka dekad przed narodzinami Supermana, jego przodek walczy o honor swojego rodu i uratowanie ukochanego świata przed zagładą (finałowy odcinek 24 maja). Produkcja dla fanów serialu „Smallville” o czym wspominaliśmy w TYM artykule.

Zwiastun „Krypton”

Obsesja Eve (Killing Eve) – ośmioodcinkowa historia o zabójczyni Villanelle, która za wszelką cenę pragnie dorwać Eve – znudzoną pracą biurową agentkę MI5; w rolach głównych Sandra Oh oraz Jodie Comer (finałowy odcinek 28 maja). Sandrę Oh możesz kojarzyć z „Grey’s Anatomy” (pl. „Chrirudzy”). Poznaj bliżej seriali przechodząc do TEGO artykułu.

Zwiastun „Obsesja Eve”

Trust – obyczajowo-sensacyjny serial przywołujący historię uprowadzenia we Włoszech w latach siedemdziesiątych wnuka wpływowego miliardera J. Paula Getty’ego w reżyserii nagrodzonego Oscarem Danny’ego Boyle’a (finałowy odcinek 28 maja). Szczegóły dotyczące produkcji znajdują się pod TYM adresem.

Zwiastun „Trust”

Sprawa idealna II (The Good Fight III) – drugi sezon serialu o wziętej prawniczce, która traci oszczędności całego życia oraz pracę w prestiżowej kancelarii i musi zacząć wszystko od nowa (finałowy odcinek 28 maja). Szczegóły o drugiej serii spin-offu „Żona idealna” znajdziesz pod TYM adresem.

Zwiastun „Sprawa idealna”

Interes IV (El Negocio IV) – czwarty sezon błyskotliwego serialu HBO o prostytutkach, które wykorzystują nowoczesne narzędzia marketingowe do promocji swojej profesji (finałowy odcinek 28 maja).Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL