HBONewsSeriale VOD

HBO GO w maju: Nowy serial „Patrick Melrose” oraz kontynuacja „Westworld”

Serialowy maj w serwisie HBO GO to m.in. kontynuacja „Westworld”, „Obsesja Eve” oraz „Dolina Krzemowa”. Wśród nowości „Patrick Melrose” oraz nowy sezon „SIX”.

W maju w serwisie HBO GO na widzów czeka duża różnorodność tytułów i gatunków. Jedną z nowości będzie premiera serialu Patrick Melrose z Benedictem Cumberbatchem w roli młodego brytyjskiego arystokraty, który próbuje rozliczyć się z przeszłością i uporządkować swoje życie, drugi sezon serialu o stand-uperach Umrzeć ze śmiechu. Pojawi się również w całości nowy serial komediowy All Night o młodych ludziach szukających szczęścia na balu absolwentów. Maj to także kontynuacje seriali, które swoją premierę miały w kwietniu, takich jak np. drugi sezon serialu HBO Westworld.

Zwiastun HBO GO w maju:

Nowe seriale/sezony w HBO GO: „Patrick Melrose” i „SIX”

    • Umrzeć ze śmiechu II (I’m Dying Up Here II) – drugi sezon słodko-gorzkiego serialu komediowego opowiadającego o stand-uperach z lat siedemdziesiątych, którzy do perfekcji opanowali skomplikowaną sztukę rozbawiania publiczności – premiera pierwszego odcinka 7 maja.
    • All Night – serial komediowy, który przedstawia perypetie kilku młodych ludzi szukających szczęścia na balu absolwentów – cały sezon dostępny od 12 maja.
    • Patrick Melrose – Benedict Cumberbatch w tragikomicznej sadze telewizyjnej o młodym brytyjskim arystokracie, który próbuje rozliczyć się z przeszłością i uporządkować życie – 14 maja.

Więcej o nowym serialu „Patrick Melrose” pisaliśmy w artykule pod TYM adresem. Zobacz zwiastun!

  • Six II – drugi sezon serialu opowiadającego o amerykańskim oddziale żołnierzy do zadań specjalnych walczących na wojnie w Afganistanie – premiera pierwszego odcinka 29 maja.Nowe odcinki seriali na platformie HBO GO: „Westworld”, „Obsesja Eve”, „Dolina Krzemowa”

Westworld II – drugi sezon serialu HBO będącego mroczną odyseją o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. Szczegółowe informacje o drugiej serii znajdziesz pod TYM adresem.

Zwiastun „Westworld”

Syrena – serial obyczajowy z elementami fantasy przywołujący legendę o syrenach. Gdy w nadmorskim miasteczku pojawia się nowa dziewczyna, jej przyjazd wzbudza silne emocje wśród członków lokalnej społeczności. Szczegółowe informacje o tym serialu pisaliśmy na łamach VODnews.pl pod TYM adresem.

Zwiastun „Syrena”

Billions III – trzeci sezon serialu z Paulem Giamattim w roli ambitnego prokuratora, który próbuje przyłapać na oszustwie wpływowego finansistę (Damian Lewis).

Zwiastun „Bilions”

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem V (Last Week Tonight With John Oliver V) – piąty sezon rewelacyjnego, pełnego ironii i sarkazmu show, którego gospodarzem jest John Oliver.

Kierunek Mundial – Rosja 2018 (Destino Russia) – dziesięcioodcinkowy serial dokumentalny HBO prezentujący pasję do futbolu i osobiste opowieści światowej klasy piłkarzy, biorących udział w tegorocznych mistrzostwach świata w piłce nożnej. W jednym z odcinku wystąpi Robert Lewandowskie. W komunikacie dowiadujemy się, że będą to intymne i osobiste przemyślenia polskiego piłkarza. Więcej na ten temat pisaliśmy pod TYM adresem.

Zwiastun „Kierunek Mundial – Rosja 2018”Barry – serialowa czarna komedia HBO z Billem Haderem w roli głównej o perypetiach płatnego zabójcy, który niespodziewanie rozpoczyna przygodę z aktorstwem w Los Angeles (finałowy odcinek 14 maja). Ciekawy serial? Poznaj bliżej przechodząc do TEGO artykułu.

Zwiastun „Barry”

Dolina Krzemowa V – piąty sezon komediowego serialu HBO o perypetiach mieszkańców kalifornijskiej Doliny Krzemowej – bystrych specjalistach od nowych technologii (finałowy odcinek 14 maja).

Zwiastun „Dolina Krzemowa”

Krypton – nowy serial sci-fi: kilka dekad przed narodzinami Supermana, jego przodek walczy o honor swojego rodu i uratowanie ukochanego świata przed zagładą (finałowy odcinek 24 maja). Produkcja dla fanów serialu „Smallville” o czym wspominaliśmy w TYM artykule.

Zwiastun „Krypton”

Obsesja Eve (Killing Eve) – ośmioodcinkowa historia o zabójczyni Villanelle, która za wszelką cenę pragnie dorwać Eve – znudzoną pracą biurową agentkę MI5; w rolach głównych Sandra Oh oraz Jodie Comer (finałowy odcinek 28 maja). Sandrę Oh możesz kojarzyć z „Grey’s Anatomy” (pl. „Chrirudzy”). Poznaj bliżej seriali przechodząc do TEGO artykułu.

Zwiastun „Obsesja Eve”

Trust – obyczajowo-sensacyjny serial przywołujący historię uprowadzenia we Włoszech w latach siedemdziesiątych wnuka wpływowego miliardera J. Paula Getty’ego w reżyserii nagrodzonego Oscarem Danny’ego Boyle’a (finałowy odcinek 28 maja). Szczegóły dotyczące produkcji znajdują się pod TYM adresem.

Zwiastun „Trust”

Sprawa idealna II (The Good Fight III) – drugi sezon serialu o wziętej prawniczce, która traci oszczędności całego życia oraz pracę w prestiżowej kancelarii i musi zacząć wszystko od nowa (finałowy odcinek 28 maja). Szczegóły o drugiej serii spin-offu „Żona idealna” znajdziesz pod TYM adresem.

Zwiastun „Sprawa idealna”

Interes IV (El Negocio IV) – czwarty sezon błyskotliwego serialu HBO o prostytutkach, które wykorzystują nowoczesne narzędzia marketingowe do promocji swojej profesji (finałowy odcinek 28 maja).Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: