NewsWP VOD

Nowy program WP Gwiazdy: Hard talk – Na ostro

W serwisie WP Gwiazdy debiutuje nowy format wideo. Program „Hard Talk – Na ostro” to połączenie wywiadów o muzyce i kwestiach ważnych społecznie.

Emisja premierowego odcinka w serwisie WP Gwiazdy zaplanowana jest na piątek, 8 grudnia o godzinie 19.

Program „Hard Talk – Na ostro” jest ukłonem w stronę widza, który na rynku spotyka niczym nieróżniące się materiały na temat gwiazd i show-biznesu. My oczywiście rozmawiamy o muzyce, ale też o tym, co nierzadko ją inspiruje: polityce i kwestiach społecznych – komentuje prowadząca program, Sandra Hajduk.

Hard Talk – Na ostro to rozmowy bez cenzury

Gościem pierwszego odcinka jest Janusz Panasewicz. Opowie między innymi o wielu latach na scenie, używkach czy o tym, dlaczego zespół Lady Pank odmówił supportu trasy koncertowej Madonny. Nowe odcinki publikowane będą w serwisie WP Gwiazdy w piątki, co dwa tygodnie.

Prowadząca program Sandra Hajduk od ponad dwóch lat jest reporterką serwisów Pudelek i WP Gwiazdy. Wcześniej pracowała m.in. w Agencji TVN.

Redakcja ma w planach wywiady z kolejnymi cenionymi artystami. Ambitna rozmowa to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników. Wiemy, że wielu z nich szuka takich treści – mówi szefowa działu show biznes w Wirtualnej Polsce, Aleksandra Pajewska.

Serwis WP Gwiazdy w ostatnich miesiącach zanotował dynamiczny wzrost liczby użytkowników. Według wstępnych prognoz w grudniu sięgnie ona 7 mln UU.

Pierwszy odcinek dostępny jest na TEJ stronie.Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: