NewsWP VOD

Nowy program WP Gwiazdy: Hard talk – Na ostro

W serwisie WP Gwiazdy debiutuje nowy format wideo. Program „Hard Talk – Na ostro” to połączenie wywiadów o muzyce i kwestiach ważnych społecznie.

Emisja premierowego odcinka w serwisie WP Gwiazdy zaplanowana jest na piątek, 8 grudnia o godzinie 19.

Program „Hard Talk – Na ostro” jest ukłonem w stronę widza, który na rynku spotyka niczym nieróżniące się materiały na temat gwiazd i show-biznesu. My oczywiście rozmawiamy o muzyce, ale też o tym, co nierzadko ją inspiruje: polityce i kwestiach społecznych – komentuje prowadząca program, Sandra Hajduk.

Hard Talk – Na ostro to rozmowy bez cenzury

Gościem pierwszego odcinka jest Janusz Panasewicz. Opowie między innymi o wielu latach na scenie, używkach czy o tym, dlaczego zespół Lady Pank odmówił supportu trasy koncertowej Madonny. Nowe odcinki publikowane będą w serwisie WP Gwiazdy w piątki, co dwa tygodnie.

Prowadząca program Sandra Hajduk od ponad dwóch lat jest reporterką serwisów Pudelek i WP Gwiazdy. Wcześniej pracowała m.in. w Agencji TVN.

Redakcja ma w planach wywiady z kolejnymi cenionymi artystami. Ambitna rozmowa to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników. Wiemy, że wielu z nich szuka takich treści – mówi szefowa działu show biznes w Wirtualnej Polsce, Aleksandra Pajewska.

Serwis WP Gwiazdy w ostatnich miesiącach zanotował dynamiczny wzrost liczby użytkowników. Według wstępnych prognoz w grudniu sięgnie ona 7 mln UU.

Pierwszy odcinek dostępny jest na TEJ stronie.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL