Filmbox LiveNews

Grupa Kino Polska TV wystartowała z serwisem FilmBox+

Grupa Kino Polska TV uruchomiła serwis streamingowy FilmBox+. Usługa jest dostępna przez stronę internetową Filmbox.com, aplikację na urządzenia mobilne oraz aplikacje w telewizorach.

FilmBox+ oferuje dostęp zarówno do bogatej biblioteki treści VOD, jak i do kanałów telewizyjnych z portfolio Grupy Kino Polska TV. Stacje TV emitowane są na żywo przez 24 godziny na dobę. FilmBox+ jest następcą dotychczasowej usługi FilmBox Live. Serwis działa na zupełnie nowej infrastrukturze technologicznej. Zyskał łatwiejszy w obsłudze, przyjazny użytkownikowi interfejs, możliwość oglądania treści na czterech urządzeniach w tym samym czasie. A także specjalnie przygotowaną dla użytkowników ofertę programową, składającą się m.in. z filmów, seriali i dokumentów.

FilmBox+ zastępuje starszą wersję platformy FilmBox Live

Z przyjemnością ogłaszamy start naszej nowej usługi FilmBox+, która oficjalnie zastępuje serwis FilmBox Live. FilmBox+ znakomicie integruje się z usługami naszych partnerów biznesowych i dostarcza komplementarną, urozmaiconą rozrywkę, stawiając odbiorcę w centrum uwagi – komentuje Berk Uziyel, Prezes firmy SPI International, która jest większościowym akcjonariuszem Kino Polska TV SA.

Platforma FilmBox+ to zupełnie nowe podejście do playera i infrastruktury serwisu

FilmBox+ umożliwia wybór jakości materiałów (od 360p do 1080p) lub jej automatyczne dostosowanie do szybkości połączenia (tzw. adaptive bitrate). Aplikacja korzysta również z nowego, specjalnie zaprojektowanego playera. Daje możliwość streamingu obrazu z aplikacji na telewizor przez usługę ChromeCast lub AirPlay. Istnieje również możliwość dodawania treści do listy ulubionych filmów czy seriali. W najbliższych miesiącach zostanie wprowadzona usługa Smart Collection. System algorytmicznego dobierania treści dla użytkownika (pod kątem jego nastroju, ulubionego gatunku lub specjalnej okazji).

Kanały TV z rodziny FilmBox na żywo w nowym serwisie

FilmBox+ oferuje szeroki wybór treści od największych dystrybutorów na świecie. W tym hollywoodzkie hity kinowe z udziałem aktorskich gwiazd i perełki kina niezależnego, a także treści tematyczne. Obecnie użytkownicy FilmBox+ mogą oglądać ponad tysiąc hitów filmowych podzielonych na 13 kategorii i 11 kanałów telewizyjnych na żywo (Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Kino TV, Gametoon HD, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, DocuBox HD, Fashionbox, Fast&Fun Box HD, 360 Tune Box, FilmBox Arthouse).

Użytkownicy FilmBox+ mogą korzystać z serwisu bezpośrednio na stronie Filmbox.com, przez aplikację FilmBox+ na urządzenia mobilne z dostępem do internetu (Android, iOS) oraz przez urządzenia kompatybilne z Android TV.

FilmBox+ oferuje dostęp do różnych urządzeń
FilmBox+ oferuje dostęp do różnych urządzeń

Dostęp do bogatej oferty FilmBox+ już od 9,99 zł

FilmBox+ początkowo będzie kosztował 14,99 PLN miesięcznie przy zakupie jednorazowym oraz 9,99 PLN miesięcznie przy zakupie subskrypcji na rok.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL