Filmy VODHBO MaxNewsSeriale VOD

To koniec serialu „Gra o tron”. Jakie nowości zobaczymy w HBO GO?

W maju pojawi się jeszcze film dedykowany fanom „Gry o tron”. Serwis HBO GO pokaże również „Paragraf 22” oraz dwa sezony „Miasteczka Wyward Pines”.

Już dziś na platformie HBO GO do zobaczenia finałowy odcinek „Gry o tron”. Choć to koniec serialu, to już teraz powstają tzw. spin-offy. O jednym z tytułów pisaliśmy pod TYM adresem. Wszystkim fanom z całego świata platforma HBO GO udostępni podziękowanie w postaci dodatkowego filmu pt. „Gra o tron: Ostatnia warta”. Subskrybenci mogą liczyć też na nowe seriale i filmy, które swoją premierę będą miały jeszcze w tym miesiącu.

Najbliższe premiery w HBO GO. Oto, na co warto poczekać:

Wśród nadchodzących premier zobaczymy „Paragraf 22”. Jest to serialowa ekranizacja uznanej powieści Josepha Hellera o tym samym tytule. W produkcji tej wystąpią m.in. Christopher Abbott, Kyle Chandler i George Clooney, który odpowiada także za reżyserię serialu. Kolejnym nowym tytułem będzie również „Rok za rokiem”. Sześcioczęściowy serial z Emmą Thompson opowiadający o rodzinie z Manchesteru i ich życiowych wyborach. A także o rozterkach ukazanych w perspektywie 15 lat od wydarzeń jednej nocy w 2019 roku.

W HBO GO nie zabraknie też premier filmowych, widzowie będą mogli zobaczyć „Searching”. Przedstawiający historię zrozpaczonego ojca starającego się odszukać córkę za pomocą należącego do niej komputera i jej kont w mediach społecznościowych.

Trzy seriale debiutują na platformie HBO GO

Paragraf 22 (Catch 22) – 18 maja 2019

Serialowa ekranizacja uznanej powieści Josepha Hellera pt. Paragraf 22 pokazuje machinę wojenną i jej absurdy, opowiadając przy tym historię Yossariana, bombardiera z czasów II wojny światowej i jego dowódcy, szalonego pułkownika Cathcarta; w rolach głównych: Christopher Abbott, Kyle Chandler i George Clooney.

Zwiastun:

Rok za rokiem (Years and Years) – 22 maja 2019

Sześcioczęściowy serial opowiada o rodzinie Lyonsów z Manchesteru. Historia skoncentrowana jest wokół jednej decydującej nocy 2019 roku, a następnie ukazuje przyszłość każdego z członków rodziny, podążając za ich wyborami życiowymi; plus Emma Thompson – premiera: 22 maja, odc. 1 i 2.

Miasteczko Wayward Pines (Wayward Pines) – 23 maja 2019

Agent Secret Service Ethan Burke przybywa do miasta Wayward Pines w Idaho, aby znaleźć dwóch zaginionych agentów federalnych. Jego śledztwo dostarcza mu jednak coraz większej liczby pytań, a nie odpowiedzi  – premiera: 23 maja, dwa sezony.

Filmy fabularne i dokumentalne wkrótce w serwisie HBO GO

 • Searching – zrozpaczony ojciec stara się odszukać córkę za pomocą należącego do niej komputera i jej kont w mediach społecznościowych – premiera: 26 maja.
 • Gra o tron: Ostatnia warta (Game of Thrones: The Last Watch) – znana brytyjska twórczyni filmowa Jeanie Finlay spędziła rok na planie Gry o tron, aby zarejestrować powstawanie najbardziej spektakularnej i skomplikowanej części tego kultowego serialu HBO – premiera: 27 maja.
 • Kampania Beto (Running with Beto) – film dokumentalny HBO ukazujący kulisy starań  kongresmena Partii Demokratycznej Beto O’Rourke’a, który stał się polityczną sensacją na skalę krajową, dzięki jego śmiałej próbie zastąpienia Teda Cruza i reprezentowania Teksasu w Senacie USA – premiera: 29 maja.

Nadchodzące premiery dzień po dniu:

 • 21 maja – Czarnobyl, odc. 3, Gentleman Jack, odc. 5, Arcyoszust;
 • 22 maja – Rok za rokiem, odc. 1-2, Zabijanie na śniadanie;
 • 23 maja – Miasteczko Wayward Pines (cały sezon), odc. 1-10, Miasteczko Wayward Pines II (cały sezon), odc. 1-10, MotherFatherSon, odc. 6, Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki, odc. 10, Tajemnice lasu, Gra o tron VIII: Zasady gry, odc. 6, Gra o tron VIII: Za kulisami, odc. 6;
 • 24 maja – Jęk czarnego węża, Zmiana pasa, Filmy i gwiazdy, odc. 541;
 • 25 maja – Obsesja Eve II, odc. 8, Wojownik, odc. 8, Rycerz króla Artura, Miłość po miłości, Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu;
 • 26 maja – Współczesna rodzina X, odc. 15, Wieczór gier, Miłość to zabawa, Searching;
 • 27 maja – Hiszpańska księżniczka, odc. 4, Billions IV, odc. 11, Footloose, Gra o tron: Ostatnia warta;
 • 28 maja – Czarnobyl, odc. 4, Gentleman Jack, odc. 6;
 • 29 maja – Rok za rokiem, odc. 3, U progu sławy, Kampania Beto;
 • 30 maja – MotherFatherSon, odc. 7, Nie ma jak u siostry;
 • 31 maja – Filmy i gwiazdy, odc. 542.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL