IPLANewsSeriale VOD
Popularne

Wszystkie odcinki serialu „Znaki” od AXN. Wypróbuj za darmo w IPLI

Na naszą skrzynkę redakcyjną otrzymujemy dużo zapytań dotyczących serialu AXN „Znaki”. Podpowiadamy zatem, w jaki sposób obejrzeć wszystkie odcinki.

W październiku br. zadebiutował nowy serial oryginalny „Znaki” od polskiego oddziału AXN. Stacja bardzo silnie promowała swoją nietypową produkcję, która była realizowana w Górach Sowich. Klimat minionych lat oraz pozostałości po kulturze germańskiej zbudowały wokół serialu niesamowite emocje. Nic więc dziwnego, że w czasie emisji nowych odcinków, kanał AXN notował wzrosty oglądalności. Jednakże użytkownicy nie mający dostęp do płatnej telewizji lub paczki z rodziny AXN, starają się znaleźć serial w internecie. Nasza redakcja często otrzymywała informacje, drogą mailową lub poprzez Messenger na Facebooku. Postanowiliśmy zatem odpowiedzieć na nurtujące Was pytanie, gdzie obejrzeć wszystkie odcinki – legalnie oczywiście.

Wszystkie odcinki serialu „Znaki” online tylko w internetowej telewizji IPLA

Aktualizacja: nowy sposób udostępniania serialu w serwisie IPLA. Odcinki dostępne są czasowo pod nowym adresem. Kliknij >>

Zaraz po debiucie w telewizji, produkcja była dostępna w ramach usługi AXN Player, gdzie przez siedem dni, internauci mogli obejrzeć i przekonać się do dalszego oglądania. Jeżeli nie mieliście okazji obejrzeć tytułu na antenie AXN, to możecie zmienić ten stan rzeczy. I obejrzeć wszystkie odcinki w serwisie IPLA.tv.

Osiem odcinków serialu „Znaki” dostępnych jest w kategorii IPLI pod TYM adresem. Materiały VoD oferowane są w ramach płatnego pakietu IPLA FILMY i SERIALE w cenie 20 zł na 30 dni. Istnieje jednak możliwość wypróbowania usługi przez 14 dni za darmo i bez żadnych konsekwencji w przypadku rezygnacji przez upływem testowego okresu. Jeżeli jesteście nowymi klientami i nie korzystaliście jeszcze z tej promocji, to z pewnością 14 dni to wystarczający czas na obejrzenie całego sezonu serialu „Znaki”. Niemniej, warto jednak pozostać przy tym pakiecie, gdyż oprócz materiałów VoD, internetowi widzowie mają dostęp także do kanałów AXN, AXN Black, AXN White i AXN Spin.

W pakiecie IPLA FILMY i SERIALE zawiera zestaw materiałów VoD (w tym duża paczka filmów i seriali), a także 23 kanały telewizyjne. Oprócz kanałów AXN, można obejrzeć m.in. takie stacje jak Comedy Central, zestaw kanałów Filmbox czy BBC First.

Serial „Znaki” nie do opisania. Do zobaczenia

Serial AXN "Znaki" online w internetowej telewizji IPLA
Serial AXN „Znaki” online w internetowej telewizji IPLA

Produkcja AXN to połączenie kryminału z elementami mistery i lokalnych legend. Historia opowiadana w serialu jest nieoczywista, co mogłaby się mylnie wydawać zwłaszcza w pierwszym odcinku. Niestandardowe połączenie i zupełnie inne podejście do polskich seriali. Tak właśnie była promowana produkcja oryginalna polskiego oddziału AXN.

Akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Serial to połączenie gatunków, kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!