AXN PlayerNewsSeriale VOD
Popularne

Polski serial AXN „Znaki” za darmo w internecie. Gdzie oglądać?

Wczoraj wyemitowano pierwszy odcinek nieszablonowego serialu kryminalnego „Znaki” w stacji AXN. Produkcję można oglądać legalnie i za darmo w sieci.

Najnowszy polski projekt AXN „Znaki” to połączenie kryminału z elementami mistery i lokalnych legend. Historia opowiadana w serialu jest nieoczywista, co mogłaby się mylnie wydawać zwłaszcza w pierwszym odcinku. Niestandardowe połączenie i zupełnie inne podejście do polskich seriali. Tak promuje swoją produkcję AXN, która wczoraj zadebiutowała na antenie o godz. 22:00. Widzowie nie mający dostęp do kanałów AXN u płatnych operatorów mogą obejrzeć w internecie – legalnie i za darmo.

„Znaki” za darmo w internecie do zobaczenia na platformie AXN Player

Serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Serial to połączenie gatunków, kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

Za ekranie zobaczymy m.in. Andrzeja Konopkę, Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Helenę Englert, Mirosława Kropielnickiego, Andrzeja Mastalerza, Mariusza Ostrowskiego, Rafała Cieszyńskiego i Magdalenę Żak.

Użytkownicy mogą już teraz obejrzeć pilotowy odcinek całkowicie za darmo na oficjalnej stronie AXN w sekcji AXN Player pod TYM adresem. Trwający prawie 50 minut epizod jest udostępniany w modelu Catch-Up TV, czyli w określonym terminie. W tym przypadku, pierwszy odcinek możemy oglądać jeszcze przez 14 dni. Odliczanie jest dostępne pod materiałem na stronie AXN.

Gdzie oglądać kolejne odcinki polskiego serialu AXN?

Potwierdzamy jeszcze, czy następne epizody pojawią się także w sekcji AXN Player. Jak tylko uzyskamy odpowiedź, to niezwłocznie zaktualizujemy artykuł. Jak zatem oglądać legalnie i najtaniej kanały Sony z rodziny AXN?

Najtańszy dostęp oferuje internetowa telewizja IPLA w ramach pakietu HBO GO. Tylko w IPLI użytkownicy mogą aktywować subskrypcję do pełnej biblioteki HBO GO wraz z kanałami AXN, AXN White, AXN Black oraz AXN Spin. W ramach pakietu IPLA HBO użytkownik opłaca jedynie 25 zł na 30 dni z możliwością skorzystania z darmowego miesiąca. Dzięki temu, widzowie chcący oglądać serial „Znaki” mogą spokojnie obejrzeć cały sezon posiadając pakiet w IPLI na dwa miesiące za 25 zł. Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników, którzy jeszcze nie skorzystali z próbnej wersji. Ofertę można aktywować pod TYM adresem. Oprócz kanałów AXN i biblioteki HBO GO, użytkownik może oglądać także kanały telewizyjne HBO, HBO 2 i HBO 3 oraz Cinemax i Cinemax 2.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!