IPLANews

Gala KSW 46 w IPLI. Rewanż: Mamed Khalidov vs Tomasz Narkun

Mamed Khalidov ponownie zmierzy się z Tomaszem Narkunem w rewanżu podczas gali KSW 46. Do zobaczenia także w internetowej telewizji IPLA.

Użytkownicy największego serwisu rozrywki internetowej – IPLA – mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 46. W pojedynku wieczoru, w rewanżowej walce zmierzy się ikona sportów MMA Mamed Khalidov. Sportowiec zmierzy się ze swoim pogromcą, Tomaszem Narkunem. Dostęp do gali realizowanej w systemie „pay-per-view” (PPV) kosztuje 40 zł.

KSW 46 już 1 grudnia o godz. 19:00. Kto wystąpi w walkach wieczoru?

W sobotę, 1 grudnia br. w Arenie Gliwice odbędzie się kolejna gala KSW. Widzowie po raz kolejny będą mogli obejrzeć aż 9 walk w klatce. Emocji nie zabraknie nie tylko podczas walki wieczoru. Karta walk jest niezwykle mocna i wszystkie pojedynki zapowiadają fantastyczne widowisko. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.00, a specjalnie dla widzów zostanie przygotowane studio gali, którego gospodarzem będzie Mateusz Borek. Galę poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

Rewanż: Mamed Khalifov vs. Tomasz Narkun

KSW 46 to przede wszystkim długo wyczekiwany rewanż Mameda Khalidova i Tomasza Narkuna

Walką wieczoru będzie nazywane „najważniejszym rewanżem w historii KSW”. Starcie legendy sportów walki Mameda Khalidova (34-5-2, 13 KO, 17 Sub) i Tomasza Narkuna (15-2, 3 KO, 12 Sub) w wadze półciężkiej. W pierwszym pojedynku fighterów, niepokonany od 20 starć Mamed Khalidov uległ szczecińskiemu berserkerowi po efektownej walce. Po prawie 9 miesiącach od tamtego momentu przyszedł czas na rewanż. Nadchodzący pojedynek jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportów walki w tym roku.

Emocji dostarczy również pojedynek o pas w kategorii piórkowej, w którym zmierzy się niepokonany dotychczas mistrz KSW kategorii lekkiej Mateusz Gamrot (14-0-1NC, 4 KO, 4 Sub) oraz japoński mistrz walki w parterze i były mistrz wagi piórkowej Kleber Koike Erbst (24-4-1, 2 KO, 20 Sub). Polak będzie miał okazję zostać pierwszym mistrzem KSW posiadającym dwa tytuły jednocześnie.

W kolejnym pojedynku w Arenie Gliwice naprzeciw siebie staną były mistrz KSW „Rekin” z Łodzi, Marcin Wrzosek (13-4, 5 KO, 3 Sub) oraz zadziwiający kolejnymi występami 20-letni Francuz, Salahdine Parnasse (11-0-1, 1 KO, 4 Sub), który był jednym z odkryć minionego roku w organizacji KSW.

Borys Mańkowski powraca! Diabeł Tasmański zmierzy się z Bruce’em Suoto

Po roku przerwy do klatki powróci Borys Mańkowski (19-7-1, 3 KO, 7 Sub), który na pewno będzie chciał pokazać swój stary dobry styl. „Diabeł Tasmański” zmierzy się z mistrzem największej brazylijskiej organizacji Jungle Fight, Bruce’em Souto (12-3, 3 KO, 3 Sub).

Następne ciekawe widowisko w kategorii piórkowej stworzą Roman Szymański (10-4, 1 KO, 3 Sub) i Brazylijczyk Daniel Torres (8-3-1NC, 4 KO, 1 Sub). Torresy dotychczas jest niepokonany w starciach z Polakami.

Kolejnym niezwykle interesującym pojedynkiem w wadze lekkiej będzie walka byłego pretendenta do pasa. Mowa o Grzegorzu Szulakowskim (9-2, 2 KO, 5 Sub) z uwielbiającym wyzwania Marianem Ziółkowskim (19-7-1, 5 KO, 12 Sub). Nieobliczalny „Szuli” zastępuje w karcie walk Gracjana Szadzińskiego, który doznał kontuzji ręki podczas przygotowań do gali.

Artur Sowiński i Kamil Szymyszowski w kategorii lekkiej

Podczas Gali KSW 46 w Gliwicach rękawice skrzyżują były mistrz kategorii piórkowej Artur Sowiński (18-10-2NC, 6 KO, 7 Sub.) i Kamil Szymuszowski (16-5, 2 KO, 4 Sub). „Kornik” wraca do kategorii lekkiej i w tym limicie odbędzie się walka.

Widzowie zobaczą też pojedynek 25-latka z Gdańska, Sebastiana Przybysza (4-1, 2 KO, 1 Sub) oraz Antuna Račicia (21-8-1, 13 Sub). W walce w kategorii koguciej Polak spróbuje zatrzymać rozpędzonego „Killera” z Dubrovnika.
W walce otwierającej galę KSW 46 w kategorii półśredniej zmierzą się wrocławianin Michał Michalski (6-3, 2 KO, 1 Sub) i niepokonany Krystian Kaszubowski (6-0, 1 KO, 1 Sub).

Jak obejrzeć walkę Khalidov vs Narkun w IPLI?

Walkę rewanżową Narkun vs Khalidov i inne pojedynki zbliżającej się gali KSW 46 w systemie PPV, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem IPLI – największego serwisu rozrywki internetowej – na www.ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone.

Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Pełna karta walk

  • Mamed Khalidov − Tomasz Narkun
  • Mateusz Gamrot − Kleber Koike Erbst
  • Marcin Wrzosek − Salahdine Parnasse
  • Borys Mańkowski − Bruce Souto
  • Roman Szymański − Daniel Torres
  • Gracjan Szulakowski − Marian Ziółkowski
  • Artur Sowiński − Kamil Szymuszowski
  • Antun Račić − Sebastian Przybysz
  • Krystian Kaszubowski − Michał Michalski

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!