Amazon Prime VideoHOT! PromocjeNews

FlixBus oferuje rozrywkę dla swoich pasażerów pod nazwą Flixtainment

We współpracy z Amazonem i Audible, przewoźnik transportowy FlixBus, zaoferował dedykowane treści VoD dla wszystkich pasażerów.

Polscy pasażerowie linii autobusowych FlixBus zyskają dodatkowe treści VoD w ramach usługi Flixtainment. Podczas podróży, pasażerowie na swoich urządzeniach będą mogli włączyć wybrane filmy czy seriale. Wszystko po to, by umilić czas podczas podróży. W ramach usługi dostępne są materiały znane z bibliotek Amazon Prime Video i Audible.

Podróżujesz z FlixBus? Włącz się do świata rozrywki dzięki Flixtainment

Portal rozrywki pokładowej Flixtainment pozwoli pasażerom na dostęp nie tylko do filmów i seriali. W ofercie będą także audiobooki, e-booki, czasopisma oraz minigry. Na początek usługi w bibliotece zobaczymy do 25 hollywoodzkich filmów w 6 wersjach językowych. Obecnie na liście możemy zobaczyć takie hity jak „Forrest Gump”, „Szybcy i wściekli 7” oraz „Jurassic World”.

Flixtainment to usługa FlixBusa z treściami, Amazon Prime Video oraz Audible
Flixtainment to usługa FlixBusa z treściami, Amazon Prime Video oraz Audible

Dodatkowo na liście materiałów znajdziemy ok. 7 seriali telewizyjnych – głównie z serii Amazon Originals. Lista może znacznie się rozszerzyć z każdym kolejnym miesiącem. Pasażerowanie mają do wyboru także 75 e-booków, 30 czasopism i ponad 100 audiobooków. Dla fanów minigier, do dyspozycji jest ich ok. 20.

Jak obejrzeć treści Amazon Prime Video w FlixBusie?

Nowy system będzie oferowany w blisko 60 pojazdach FlixBusa w Polsce. W przeciągu kilku kolejnych miesięcy, pakiet rozrywki będzie udostępniany w kolejnych autobusach. Aby sprawdzić, czy na danej linii przewozowej jest dostępna usługa, wystarczy najechać na literkę „i” podczas rezerwacji biletu.

Po zalogowaniu się do pokładowego łącza wi-fi, należy uruchomić przeglądarkę na naszych urządzeniach mobilnych i wejść na stronę media.flixbus.com. Serwis oferuje nie tylko rozrywkę, ale także informacje dla pasażerów, o tym jaki będzie następny przystanek, oczekiwany czas przyjazdu czy ewentualne uwagi dot. opóźnień.

Polska jest czwartym krajem z usługą Flixtainment

Jak czytamy z informacji dla mediów, Polska jest czwartym krajem, dla której przygotowano omawianą usługę. Wcześniej Flixtainment został udostępniony pasażerom w Szwecji, Danii i Francji.

Firma planuje, że jeszcze w tym roku, system rozrywki cyfrowej będzie dostępny w większości floty FlixBusa w całej Europie. To pozwoli także na dodatkowe wersje językowe dla dostępnych treści.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: