Amazon Prime VideoHOT! PromocjeNews

FlixBus oferuje rozrywkę dla swoich pasażerów pod nazwą Flixtainment

We współpracy z Amazonem i Audible, przewoźnik transportowy FlixBus, zaoferował dedykowane treści VoD dla wszystkich pasażerów.

Polscy pasażerowie linii autobusowych FlixBus zyskają dodatkowe treści VoD w ramach usługi Flixtainment. Podczas podróży, pasażerowie na swoich urządzeniach będą mogli włączyć wybrane filmy czy seriale. Wszystko po to, by umilić czas podczas podróży. W ramach usługi dostępne są materiały znane z bibliotek Amazon Prime Video i Audible.

Podróżujesz z FlixBus? Włącz się do świata rozrywki dzięki Flixtainment

Portal rozrywki pokładowej Flixtainment pozwoli pasażerom na dostęp nie tylko do filmów i seriali. W ofercie będą także audiobooki, e-booki, czasopisma oraz minigry. Na początek usługi w bibliotece zobaczymy do 25 hollywoodzkich filmów w 6 wersjach językowych. Obecnie na liście możemy zobaczyć takie hity jak „Forrest Gump”, „Szybcy i wściekli 7” oraz „Jurassic World”.

Flixtainment to usługa FlixBusa z treściami, Amazon Prime Video oraz Audible
Flixtainment to usługa FlixBusa z treściami, Amazon Prime Video oraz Audible

Dodatkowo na liście materiałów znajdziemy ok. 7 seriali telewizyjnych – głównie z serii Amazon Originals. Lista może znacznie się rozszerzyć z każdym kolejnym miesiącem. Pasażerowanie mają do wyboru także 75 e-booków, 30 czasopism i ponad 100 audiobooków. Dla fanów minigier, do dyspozycji jest ich ok. 20.

Jak obejrzeć treści Amazon Prime Video w FlixBusie?

Nowy system będzie oferowany w blisko 60 pojazdach FlixBusa w Polsce. W przeciągu kilku kolejnych miesięcy, pakiet rozrywki będzie udostępniany w kolejnych autobusach. Aby sprawdzić, czy na danej linii przewozowej jest dostępna usługa, wystarczy najechać na literkę „i” podczas rezerwacji biletu.

Po zalogowaniu się do pokładowego łącza wi-fi, należy uruchomić przeglądarkę na naszych urządzeniach mobilnych i wejść na stronę media.flixbus.com. Serwis oferuje nie tylko rozrywkę, ale także informacje dla pasażerów, o tym jaki będzie następny przystanek, oczekiwany czas przyjazdu czy ewentualne uwagi dot. opóźnień.

Polska jest czwartym krajem z usługą Flixtainment

Jak czytamy z informacji dla mediów, Polska jest czwartym krajem, dla której przygotowano omawianą usługę. Wcześniej Flixtainment został udostępniony pasażerom w Szwecji, Danii i Francji.

Firma planuje, że jeszcze w tym roku, system rozrywki cyfrowej będzie dostępny w większości floty FlixBusa w całej Europie. To pozwoli także na dodatkowe wersje językowe dla dostępnych treści.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL