Filmbox LiveNewsPromocje VOD

Filmy UHD z kolekcji FilmBox Live za darmo na święta

FilmBox i Samsung specjalnie dla posiadaczy telewizorów UHD z systemem Tizen przygotowali świąteczną niespodziankę w postaci darmowych filmów.

Aby skorzystać z oferty wejść na stronę filmboxlive.com/uhd, a następnie uzupełnić formularz rejestracyjny. W ten sposób można uzyskać bezpłatny, miesięczny dostęp do aplikacji z katalogiem filmów w jakości UHD, zaś po upływie tego czasu można oglądać produkcje za połowę ceny. Z obniżki mogą również skorzystać osoby, które są już użytkownikami aplikacji FilmBox Live. Po zalogowaniu na stronie promocyjnej, wysokość naliczanej płatności zostanie automatycznie zmniejszona o połowę.

Na użytkowników FilmBox Live czeka szeroki wybór tytułów w jakości UHD – thrillerów, filmów akcji, kinowych blockbusterów, produkcji familijnych i dla dzieci. Wśród dostępnych produkcji znalazły się takie filmy jak „Magic Mike”, „Zapaśnik”, „Autor widmo”, „Rzeź”, „Dziennik zakrapiany rumem” czy „Asterix i Obelix w Służbie Jej Królewskiej Mości”.

Produkcje w UHD można znaleźć również w aplikacjach Netflix, HBO GO czy Player w Samsung Smart TV.

Czym właściwie jest jakość Ultra HD? To ultra wysoka rozdzielczość obrazu, która oferuje czterokrotnie więcej szczegółów niż standard Full HD i aż dziewięciokrotnie więcej niż HD. Dzięki temu oglądany obraz jest niezwykle precyzyjny i realistyczny, a widzowie mogą się poczuć częścią akcji. Aby wykorzystać właściwości technologii UHD trzeba mieć odpowiedni telewizor, najlepiej taki, który opatrzony jest logotypem UHD Premium i UHD Digital Europe przyznawany przez stowarzyszenie Digital Europe (DE), jedną z najbardziej wpływowych instytucji reprezentujących branżę IT i elektroniki użytkowej w Europie. Potwierdzają one zastosowanie technologii spełniających najwyższe standardy i specyfikacje opracowane wspólnie przez wiodące wytwórnie filmowe, producentów elektroniki użytkowej, dystrybutorów treści oraz firmy technologiczne.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL