Filmbox LiveNewsPromocje VOD

Filmy UHD z kolekcji FilmBox Live za darmo na święta

FilmBox i Samsung specjalnie dla posiadaczy telewizorów UHD z systemem Tizen przygotowali świąteczną niespodziankę w postaci darmowych filmów.

Aby skorzystać z oferty wejść na stronę filmboxlive.com/uhd, a następnie uzupełnić formularz rejestracyjny. W ten sposób można uzyskać bezpłatny, miesięczny dostęp do aplikacji z katalogiem filmów w jakości UHD, zaś po upływie tego czasu można oglądać produkcje za połowę ceny. Z obniżki mogą również skorzystać osoby, które są już użytkownikami aplikacji FilmBox Live. Po zalogowaniu na stronie promocyjnej, wysokość naliczanej płatności zostanie automatycznie zmniejszona o połowę.

Na użytkowników FilmBox Live czeka szeroki wybór tytułów w jakości UHD – thrillerów, filmów akcji, kinowych blockbusterów, produkcji familijnych i dla dzieci. Wśród dostępnych produkcji znalazły się takie filmy jak „Magic Mike”, „Zapaśnik”, „Autor widmo”, „Rzeź”, „Dziennik zakrapiany rumem” czy „Asterix i Obelix w Służbie Jej Królewskiej Mości”.

Produkcje w UHD można znaleźć również w aplikacjach Netflix, HBO GO czy Player w Samsung Smart TV.

Czym właściwie jest jakość Ultra HD? To ultra wysoka rozdzielczość obrazu, która oferuje czterokrotnie więcej szczegółów niż standard Full HD i aż dziewięciokrotnie więcej niż HD. Dzięki temu oglądany obraz jest niezwykle precyzyjny i realistyczny, a widzowie mogą się poczuć częścią akcji. Aby wykorzystać właściwości technologii UHD trzeba mieć odpowiedni telewizor, najlepiej taki, który opatrzony jest logotypem UHD Premium i UHD Digital Europe przyznawany przez stowarzyszenie Digital Europe (DE), jedną z najbardziej wpływowych instytucji reprezentujących branżę IT i elektroniki użytkowej w Europie. Potwierdzają one zastosowanie technologii spełniających najwyższe standardy i specyfikacje opracowane wspólnie przez wiodące wytwórnie filmowe, producentów elektroniki użytkowej, dystrybutorów treści oraz firmy technologiczne.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: