Chili TVNewsPromocje VOD

Filmowy wtorek w Chili Cinema. „Sąsiedzi” z Zackiem Efronem za mniej niż 4 zł

Nowe tytuły zostały objęte wtorkową promocją w serwisie Chili Cinema. Do zobaczenia m.in „Sąsiedzi” oraz „Green Zone” z Mattem Damonem. Sprawdź promocję >>>

Platforma Chili Cinema w każdy wtorek organizuje specjalną przecenę filmów. Dzięki promocji, wybrane produkcje wypożyczyć można w cenie 3,90 zł. Od początku akcji „Wtorek z Chili” w specjalnym pakiecie dostępne były taki hity jak „Boyhood”, „Szybcy i wściekli 6” czy najnowsza część przygód „Bridget Jones 3”. Największym zaskoczeniem dla użytkowników Chili Cinema była animacja „Sekretne życie zwierzaków domowych”, która stosunkowo niedawno zeszła z ekranów kin. Tytuł ten, nie tylko dla dzieci, również kosztował mniej niż 4 zł.

Zac Efron w filmie „Sąsiedzi”

Młode małżeństwo Mac i Kelly prowadzą swój amerykański sen – mają piękną córeczkę i wielki dom na przedmieściach. Ich sielanka zakłócają nowi sąsiedzi – kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta. Przewodniczącym stowarzyszenia studentów jest niezwykle charyzmatyczny Teddy (Zac Efron). Wieczne imprezy organizowane przez studentów stają się coraz większe i głośniejsze. Rozpoczyna się batalia o terytorium pomiędzy sąsiadami. Wszystko sprowadza się do jednego pytania: kto pierwszy opuści swój dom?Zwiastun:

Warto dodać, że w serwisie VOD dostępna jest kolejna część „Sąsiedzi 2”. W chwili obecnej tytuł jest oferowany w formie do zakupu na własność w cenie od 79.90 zł.

Film „Green Zone” z Mattem Damonem

Matt Damon wciela się w starszego chorążego, który staje na wysokości zadania podczas okupacji Bagdadu w 2003 roku. Zespół inspektorów wraz z Roy’em przybywają do Iraku podczas pierwszych dni wojny, gdzie mają odnaleźć broń masowej zagłady. Żołnierze w drodze do irackiej pustyni przemierzają przez ścieżkę śmierci usłaną minami i innymi równie niebezpiecznymi pułapkami. Podczas próby realizacji celu, okazuje się, że nie wszystko jest takie, jak im się wydaje. Odkrywają prawdę, która całkowicie zmienia cel misji.

Zwiastun:

Pozostałe filmy w dzisiejszej promocji:

  • Kubo i dwie struny
  • Ostatnia rola
  • Tower Heist: Zemsta cieciów
  • Scott Pilgrim kontra świat
  • Wilkołak
  • Senna
  • Całkiem zabawna historia
  • Stan gry

Wszystkie powyższe produkcje znajdują się na dedykowanej podstronie pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL