Chili TVNewsPromocje VOD

Filmowy wtorek w Chili Cinema. „Sąsiedzi” z Zackiem Efronem za mniej niż 4 zł

Nowe tytuły zostały objęte wtorkową promocją w serwisie Chili Cinema. Do zobaczenia m.in „Sąsiedzi” oraz „Green Zone” z Mattem Damonem. Sprawdź promocję >>>

Platforma Chili Cinema w każdy wtorek organizuje specjalną przecenę filmów. Dzięki promocji, wybrane produkcje wypożyczyć można w cenie 3,90 zł. Od początku akcji „Wtorek z Chili” w specjalnym pakiecie dostępne były taki hity jak „Boyhood”, „Szybcy i wściekli 6” czy najnowsza część przygód „Bridget Jones 3”. Największym zaskoczeniem dla użytkowników Chili Cinema była animacja „Sekretne życie zwierzaków domowych”, która stosunkowo niedawno zeszła z ekranów kin. Tytuł ten, nie tylko dla dzieci, również kosztował mniej niż 4 zł.

Zac Efron w filmie „Sąsiedzi”

Młode małżeństwo Mac i Kelly prowadzą swój amerykański sen – mają piękną córeczkę i wielki dom na przedmieściach. Ich sielanka zakłócają nowi sąsiedzi – kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta. Przewodniczącym stowarzyszenia studentów jest niezwykle charyzmatyczny Teddy (Zac Efron). Wieczne imprezy organizowane przez studentów stają się coraz większe i głośniejsze. Rozpoczyna się batalia o terytorium pomiędzy sąsiadami. Wszystko sprowadza się do jednego pytania: kto pierwszy opuści swój dom?Zwiastun:

Warto dodać, że w serwisie VOD dostępna jest kolejna część „Sąsiedzi 2”. W chwili obecnej tytuł jest oferowany w formie do zakupu na własność w cenie od 79.90 zł.

Film „Green Zone” z Mattem Damonem

Matt Damon wciela się w starszego chorążego, który staje na wysokości zadania podczas okupacji Bagdadu w 2003 roku. Zespół inspektorów wraz z Roy’em przybywają do Iraku podczas pierwszych dni wojny, gdzie mają odnaleźć broń masowej zagłady. Żołnierze w drodze do irackiej pustyni przemierzają przez ścieżkę śmierci usłaną minami i innymi równie niebezpiecznymi pułapkami. Podczas próby realizacji celu, okazuje się, że nie wszystko jest takie, jak im się wydaje. Odkrywają prawdę, która całkowicie zmienia cel misji.

Zwiastun:

Pozostałe filmy w dzisiejszej promocji:

  • Kubo i dwie struny
  • Ostatnia rola
  • Tower Heist: Zemsta cieciów
  • Scott Pilgrim kontra świat
  • Wilkołak
  • Senna
  • Całkiem zabawna historia
  • Stan gry

Wszystkie powyższe produkcje znajdują się na dedykowanej podstronie pod TYM adresem.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: