NewsPlay NowPromocje VOD

Oscarowy film „La La Land” za darmo w usłudze Play Now

W Play Kino pojawił się kolejny tytuł w ramach cyklicznego prezentu. Użytkownicy korzystający z usługi Play Now mogą zobaczyć musical „La La Land”.

Abonenci korzystający z usługi Play Now co dwa tygodnie mogą liczyć na filmowy prezent. Marcin Gruszka, rzecznik prasowy fioletowego operatora, jakiś czas temu informował o prawdziwym kinowym filmie, który trafi do Play Kino. I dotrzymał obietnicy. Rzecznik właśnie na swoim fanpage’u opublikował wpis informujący o darmowej premierze.

Filmy za darmo co dwa tygodnie. Teraz do zobaczenia oscarowy hit „La La Land”

W Play Kino w cyklu dwutygodniowym pojawiają się filmowe propozycje za darmo. Promocja obejmuje wszystkich abonentów, którzy korzystają z usługi Play Now. Zgodnie z zapowiedzią Gruszki, w serwisie można już obejrzeć film „La La Land”.

Film opowiada o losach pięknej dziewczyny o imieniu Mia oraz o charyzmatycznym Sebastianie. Główna bohaterka jest początkującą aktorką, choć utrzymuje się dzięki pracy kelnerskiej. Sebastian to artysta jazzowy, grający w podrzędnych knajpach. Choć ma ogromny talent, nie nagrał dotąd żadnej płyty. Gdy oboje spotykają się na swojej drodze, wspólnymi siłami starają się sięgnąć po swoje marzenia. Dzięki uczuciom, które narodziły się pomiędzy Mią, a Sebastianem wszystko zaczyna się układa. Niestety, wraz z sukcesem zawodowym ich drogi zaczynają się rozchodzić.  Czy miłość zwycięży?

Aby obejrzeć musical, należy wejść do:

  • aplikacji PLAY NOW w sekcji PLAY Kino (istnieje możliwość streamowania na większy ekran za pomocą Google Chromecast),
  • lub na stronę PLAYNOW.pl (należy zalogować się do PLAY NOW, by zobaczyć stronę).
Aplikacja Play Now – La La Land za darmo

Warto dodać, że w usłudze Play Now dostępne są kanały z rodziny BBC. Dla klientów sieci telekomunikacyjnej czeka także specjalna oferta z najtańszym dostępem do platformy HBO GO. To nie wszystko, co oferuje operator w ramach dedykowanych usług multimedialnych. Każdy abonent fioletowej sieci może liczyć na roczny, darmowy dostęp do serwisu VOD – ShowMax.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL