F1 TVNewsSport VOD

F1 TV z pełnym pakietem wyścigów Formuły 1 już w Polsce, ale…

Zapowiadana przez nasz serwis VODnews.pl, w Polsce zadebiutowała nowa platforma F1 TV z wyścigami Formuły 1. Niestety, telewizja sportowa nie jest przystosowana do naszych widzów.

Zadebiutowała sportowa platforma F1 TV z ofertą związaną z Formułą 1. Na łamach naszego serwisu VODnews.pl informowaliśmy o możliwym wejściu platformy do Polski. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ. Niestety, internetowa telewizja F1 TV jest przystosowana dla użytkowników posługujących się językiem angielskim, hiszpańskim, niemieckim i francuskim. Serwis nie posiada blokady geolokalizacyjnej w naszym kraju, a zatem każdy z nas, znający ww. języki może skorzystać z oferty.

F1 TV jest już w Polsce. Formuła 1 jednak bez polskiego akcentu

Sam serwis F1 TV nie jest dostępny w naszym rodzimym języku. Nie posiada także żądnego polskiego komentatora. Niemniej, nasi widzowie mogą bez problemów skorzystać z oferty.

Ostatecznie zostały opublikowane dwa pakiety o nazwach „TV Pro” i „TV Access„. Pierwszych z nich daje możliwość obejrzenia transmisji wyścigów na żywo oraz w wersji archiwalnej na VoD. Użytkownik korzystający z TV Pro może liczyć także na archiwalne wydarzenia z poprzednich lat, a także filmy dokumentalne powiązane z Formułą 1.

Z kolei „TV Access” przygotowano dla największych wielbicieli wyścigów. Oprócz powyższych, standardowych opcji, użytkownik zyskuje dostęp do różnych kamer, nie tylko tych sterowanych przez panel reżyserski. Dodatkowo otrzymuje także możliwość przewinięcia (replay) w trakcie transmisji oraz wyniki prezentujące na żywo.

F1 TV dla polskich widzów. Ceny to 70-150 dol. za rok i 8-12 dolarów miesięcznie

Jak podkreślają przedstawiciele F1, użytkownicy będą mogli oglądać także transmisje niedostępne nigdzie indziej, a funkcje pozwolą na wysoką personalizację. W serwisie będą dostępne także inne wydarzenia sportowe, m.in FIA Formula 2 Championship, GP3 Series i Porsche Supercup. Subskrybenci będą mogli cieszyć się całymi wydarzeniami, od sesji treningowych, poprzez kwalifikacje, aż po finałowe wyścigi. Dostępne będą także wideorelacje z konferencji prasowych i wywiady z kierowcami – zarówno przed jak i po wyścigach.

Na początku tylko na desktopie, w planach nowe urządzeniaSerwis sportowy F1 TV będzie oferowany początkowo tylko na urządzeniach stacjonarnych za pomocą strony WWW. Wraz z wyścigam iw Hiszpanii, użytkownicy będą mogli już skorzystać z oferty na wspomnianej stronie. W późniejszym czasie, subskrybenci będą mogli oglądać wyścigi również na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, a także Amazon Fire. W planach jest ekspansja na kolejne platformy, w tym m.in Amazon Fire TV, Android TV i Apple TV.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!