Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
F1 TVNewsSport VOD

F1 TV publikuje ceny pakietów. Platforma będzie także w Polsce

Sportowa platforma F1 TV z wyścigami Formuły 1 startuje już w maju. Serwis będzie dostępny również dla widzów z Polski. Prezentujemy szczegóły i pierwsze informacje o cennikach.

Zgodnie z informacjami podanymi na naszej stronie VODnews.pl, już niedługo zadebiutuje nowa platforma F1 TV. Formuła 1 teraz będzie dostępna nie tylko w formie transmisji na żywo, ale także w formie materiałów VOD – w tym ekskluzywne, niedostępnie nigdzie indziej.

F1 TV dla polskich widzów. Przybliżone ceny to 70-150 dol. za rok i 8-12 dolarów miesięcznie

Jak podkreślają przedstawiciele F1, użytkownicy będą mogli oglądać także transmisje niedostępne nigdzie indziej, a funkcje pozwolą na wysoką personalizację. W serwisie będą dostępne także inne wydarzenia sportowe, m.in FIA Formula 2 Championship, GP3 Series i Porsche Supercup. Subskrybenci będą mogli cieszyć się całymi wydarzeniami, od sesji treningowych, poprzez kwalifikacje, aż po finałowe wyścigi. Dostępne będą także wideorelacje z konferencji prasowych i wywiady z kierowcami – zarówno przed jak i po wyścigach.

Na początku tylko na desktopie, w planach nowe urządzenia

Serwis sportowy F1 TV będzie oferowany początkowo tylko na urządzeniach stacjonarnych za pomocą strony WWW. Wraz z wyścigam iw Hiszpanii, użytkownicy będą mogli już skorzystać z oferty na wspomnianej stronie. W późniejszym czasie, subskrybenci będą mogli oglądać wyścigi również na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, a także Amazon Fire. W planach jest ekspansja na kolejne platformy, w tym m.in Amazon Fire TV, Android TV i Apple TV.Formuła 1 w internecie dla Polaków

Jak czytamy w oświadczeniu, nowa platforma będzie dostępna także dla polskich użytkowników. Przypominamy, że serwis ma być wielojęzyczny, m.in: niemiecki, francuski, angielski, hiszpański oraz węgierski. Nie wiadomo jednak, czy serwis zyska polski akcent. Przypominamy, że w naszym rodzimym podwórku, prawa do transmisji telewizyjnych i internetowych posiada Eleven Sports.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!