F1 TVNewsSport VOD

F1 TV publikuje ceny pakietów. Platforma będzie także w Polsce

Sportowa platforma F1 TV z wyścigami Formuły 1 startuje już w maju. Serwis będzie dostępny również dla widzów z Polski. Prezentujemy szczegóły i pierwsze informacje o cennikach.

Zgodnie z informacjami podanymi na naszej stronie VODnews.pl, już niedługo zadebiutuje nowa platforma F1 TV. Formuła 1 teraz będzie dostępna nie tylko w formie transmisji na żywo, ale także w formie materiałów VOD – w tym ekskluzywne, niedostępnie nigdzie indziej.

F1 TV dla polskich widzów. Przybliżone ceny to 70-150 dol. za rok i 8-12 dolarów miesięcznie

Jak podkreślają przedstawiciele F1, użytkownicy będą mogli oglądać także transmisje niedostępne nigdzie indziej, a funkcje pozwolą na wysoką personalizację. W serwisie będą dostępne także inne wydarzenia sportowe, m.in FIA Formula 2 Championship, GP3 Series i Porsche Supercup. Subskrybenci będą mogli cieszyć się całymi wydarzeniami, od sesji treningowych, poprzez kwalifikacje, aż po finałowe wyścigi. Dostępne będą także wideorelacje z konferencji prasowych i wywiady z kierowcami – zarówno przed jak i po wyścigach.

Na początku tylko na desktopie, w planach nowe urządzenia

Serwis sportowy F1 TV będzie oferowany początkowo tylko na urządzeniach stacjonarnych za pomocą strony WWW. Wraz z wyścigam iw Hiszpanii, użytkownicy będą mogli już skorzystać z oferty na wspomnianej stronie. W późniejszym czasie, subskrybenci będą mogli oglądać wyścigi również na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, a także Amazon Fire. W planach jest ekspansja na kolejne platformy, w tym m.in Amazon Fire TV, Android TV i Apple TV.Formuła 1 w internecie dla Polaków

Jak czytamy w oświadczeniu, nowa platforma będzie dostępna także dla polskich użytkowników. Przypominamy, że serwis ma być wielojęzyczny, m.in: niemiecki, francuski, angielski, hiszpański oraz węgierski. Nie wiadomo jednak, czy serwis zyska polski akcent. Przypominamy, że w naszym rodzimym podwórku, prawa do transmisji telewizyjnych i internetowych posiada Eleven Sports.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: