News

Eutelsat szykuje nową generację tradycyjnej telewizji!

Operatorzy satelitarni oferujący płatną telewizję będą mogli zaoferować zupełnie nowe podejście do telewizji linearnej. Połączenie TV (DTH) z usługami VOD (OTT).

Eutelsat Communications rozpoczął transformację tradycyjnej telewizji dostosowując ją do standardów dzisiejszych czasów. Firma uruchomiła usługę o nazwie CIRRUS, jest to hybrydowe rozwiązanie łączące telewizję satelitarną z platformą VOD. Taka funkcja pozwoli na dystrybuowanie kanałów telewizyjnych także na innych urządzeniach oraz pojawią się zupełnie nowe opcje. Jest to krok ku nowej generacji telewizji, jakiej jeszcze nie znaliśmy.

Eutelsat CIRRUS to hybrydowa telewizja satelitarna. Łączy płatne kanały TV z platformą VOD

Eutelsat CIRRUS to rozwiązanie „pod klucz” pozwalające nadawcom dostarczać TV za pośrednictwem satelity i OTT. Ta kompleksowa usługa zapewni nadawcy wiele m.in. szybkie wdrożenie usługi wideo, niskie koszty operacyjne, wysoką jakość obrazu i spójne wrażenia użytkownika końcowego.

Usługa Eutelsat umożliwi nadawcom telewizji satelitarnej kompleksową dystrybucję wideo połączoną z zarządzaniem usługami w chmurze. Łącząc zalety tradycyjnej technologii DTH z funkcjami nowej generacji, nowa platforma pozwoli na oglądania kanałów TV na żywo, numerację kanałów, informację o programach; zapewni bezpieczeństwo treści, subskrypcję i zarządzanie dekoderami.

Tradycyjna telewizja nowej generacji. Zrewolucjonizuje rynek płatnej telewizji?

Oferta wieloekranowa to uzupełnienie tradycyjnej usługi DTH z jednoczesnym przesyłaniem strumienia OTT za pośrednictwem platformy hybrydowej. Dzięki temu widz może oglądać wiele kanałów TV na urządzeniach takich jak telefony komórkowe i tablety, nagrywać, przewijać do tyłu oraz przeglądać bogatą informację o programie. Jednocześnie nadawca ma dostęp do zarządzania usługą i raportowania.

Platforma Eutelsat CIRRUS została zbudowana na strategii, gwarantującej stały rozwój produktu i zapewniającej najnowocześniejsze funkcje dla widzów, umożliwiając operatorom integrację tych nowych funkcji i utrzymanie konkurencyjnej oferty bez potrzeby korzystania z pomocy technicznej lub aktualizacji systemu.

Usługa zostanie zaprezentowana w najbliższy weekend w Amsterdamie podczas targów IBC.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!