Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Chili TVNews

Ekstra premiery filmowe na Chili TV. Sprawdź nowości!

Włoska platforma streamingowa aktualizuje ramówkę premier filmowych na styczeń i publikuje dodatkowe tytuły. Do zobaczenia m.in „Jak zostać kotem?”.

O styczniowych premierach filmowych pisaliśmy TUTAJ. Na widzów Chili TV czekają hity familijne takie jak „Sekretne życie zwierzaków domowych” czy „Bociany”. Jeszcze kilka dni temu, do oferty weszły nowe propozycje:

17.01. Anthropoid

Światowa produkcja Disneya z udziałem naszego polskiego aktora Marcina Dorocińskiego opowiadająca o akcji zbrojnej, jaką było zabójstwo protektora Czech i Moraw z ramienia III Rzeszy, SS-Obergruppenführera Reinharda Heydricha. Film wyreżyserował brytyjski twórca Sean Ellis, a w rolach głównych wystąpili Jamie Dornan oraz Cillian Murphy.

18.01. Jak zostać kotem

Znakomity film familijny opowiadający o losach bogatego biznesmena Toma Branda, który zapatrzony w siebie zapomniał o najbliższych. W amerykańskiej wersji głosu kotu udzielił Kevin Spacey, zaś w polskiej nie kto inny, jak Tomasz Kot.

18.01. Geniusz

Historia skomplikowanej relacji słynnego amerykańskiego pisarza Thomasa Wolfe’a i jego wydawcy, Maksa Perkinsa, który odkrył dla świata takich literackich gigantów, jak F. Scott Fitzgerald i Ernest Hemingway. W rolach głównych Jude La, Colin Firth, Nicole Kidman

18.01. Demolition

Piękny i niezwykle pozytywny film, przedstawiający wyjątkowy sposób radzenia sobie ze stratą bliskiej osoby. W rolach głównych Jake Gyllenhaal i Naomi Watts

18.01. Miles Davis i ja

Podróż przez życie i muzykę Milesa Davisa, który stał się światową ikoną jazzu.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!