Chili TVNews

Ekstra premiery filmowe na Chili TV. Sprawdź nowości!

Włoska platforma streamingowa aktualizuje ramówkę premier filmowych na styczeń i publikuje dodatkowe tytuły. Do zobaczenia m.in „Jak zostać kotem?”.

O styczniowych premierach filmowych pisaliśmy TUTAJ. Na widzów Chili TV czekają hity familijne takie jak „Sekretne życie zwierzaków domowych” czy „Bociany”. Jeszcze kilka dni temu, do oferty weszły nowe propozycje:

17.01. Anthropoid

Światowa produkcja Disneya z udziałem naszego polskiego aktora Marcina Dorocińskiego opowiadająca o akcji zbrojnej, jaką było zabójstwo protektora Czech i Moraw z ramienia III Rzeszy, SS-Obergruppenführera Reinharda Heydricha. Film wyreżyserował brytyjski twórca Sean Ellis, a w rolach głównych wystąpili Jamie Dornan oraz Cillian Murphy.

18.01. Jak zostać kotem

Znakomity film familijny opowiadający o losach bogatego biznesmena Toma Branda, który zapatrzony w siebie zapomniał o najbliższych. W amerykańskiej wersji głosu kotu udzielił Kevin Spacey, zaś w polskiej nie kto inny, jak Tomasz Kot.

18.01. Geniusz

Historia skomplikowanej relacji słynnego amerykańskiego pisarza Thomasa Wolfe’a i jego wydawcy, Maksa Perkinsa, który odkrył dla świata takich literackich gigantów, jak F. Scott Fitzgerald i Ernest Hemingway. W rolach głównych Jude La, Colin Firth, Nicole Kidman

18.01. Demolition

Piękny i niezwykle pozytywny film, przedstawiający wyjątkowy sposób radzenia sobie ze stratą bliskiej osoby. W rolach głównych Jake Gyllenhaal i Naomi Watts

18.01. Miles Davis i ja

Podróż przez życie i muzykę Milesa Davisa, który stał się światową ikoną jazzu.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: