NewsPlayer

Ekipa „Warsaw Shore” pójdzie do pracy w programie Player.pl

Tylko w serwisie Player.pl wystartuje nowy program „Warsaw Shore Bar”, gdzie najbardziej imprezowa ekipa pójdzie do pracy. Odcinki będą dostępne za darmo.

Już w nocy z niedzieli 28.10. na poniedziałek 29.10. tylko w player wystartuje nowy program „Warsaw Shore Bar”, w którym najbardziej imprezowa ekipa pójdzie do pracy. Materiał będzie można oglądać bez opłat. Każdy odcinek programu będzie udostępniany w poniedziałek 20 minut po północy tylko w player, zaplanowano 12 odcinków.

Warsaw Shore Bar, czyli niech imprezowicze MTV Polska zobaczą siebie z innej perspektywy

„Warsaw Shore Bar” to pomysł uczestników programu na wyjątkowe miejsce i wspólny biznes. Szaleni imprezowicze – bohaterowie 10. sezonu „Warsaw Shore: Ekipy z Warszawy” – postanowili, że będą nie tylko pracować, ale przede wszystkim dobrze się bawić. W barze połączą to, co lubią najbardziej: zarabianie pieniędzy i imprezową atmosferę. To wyjątkowa przygoda: słońce, plaża i kolorowe drinki.

Nad całością będzie czuwał wyjątkowy szef. Czy imprezowicze z „Warsaw Shore” poprowadzą swój bar według zasady „Pracuj, jak cię widzą, a jak cię nie widzą, to nie pracuj”? Widzowie przekonają się, jak najlepsza imprezowa ekipa odnajdzie się w świecie pracy i biznesu. Czy poradzi sobie z odpowiedzialnością i ograniczeniem alkoholu? Kto okaże się najlepszym barmanem?

Ekipa Warsaw Shore za barem
Ekipa Warsaw Shore za barem

Player to najbardziej angażujący polski serwis OTT zawierający kanały na żywo oraz programy, filmy i seriale na żądanie. Użytkownicy player.pl mogą również korzystać z oferty player+ współtworzonej z nc+, dzięki której zyskują dostęp do ponad 40 kanałów na żywo oraz do biblioteki filmów i seriali, m.in. TVN, a także CANAL+ i HBO bez reklam i bez długoterminowych zobowiązań.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!