NetflixNewsSeriale VOD

„Drunk History – Pół litra historii” już w bibliotece Netfliksa

Polski program historyczno-komediowy „Drunk History – Pół litra historii” trafił do platformy Netflix. Comedy Central zrealizował do tej pory dwa sezony.

W ubiegłym miesiącu, w polskiej bibliotece platformy Netflix pojawiła się polska produkcja. „Drunk History – Pół litra historii” to format prezentujący wydarzenia historyczne. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że narrator spożywa alkohol. Jest to pierwsza produkcja Viacom International Media Networks Polska w serwisie Netflix, nadawca nie ukrywa chęć dalszej współpracy.

„Drunk History – Pół litra historii” już w serwisie Netflix

Na platformie Netflix do dyspozycji są wszystkie dotychczasowe serie, czyli łącznie 18 odcinków w dwóch sezonach. „Drunk History” to seria łącząca prawdziwe opowieści o dawnych dziejach z lekkim humorem. Narratorem serii są znane osoby w polskim show biznesie, które według scenariusza programu, spożywają alkohol. Im dłużej piją, tym śmieszniejsza staje się akcja widoczna na ekranie.

Podczas gdy polskie gwiazdy spożywają drinki, na ekranie widzowie mogą śledzić retrospekcje z udziałem statystów. Kwestie wypowiedziane przez znanego narratora są naśladowane przez aktorów podczas odgrywania poszczególnych scenek.

Polskie filmy wylądowały w bibliotece Netfliksa. Co do zobaczenia?

Plejada gwiazd w programie. Kto spożywał alkohol?

Drinki serwowane przez Comedy Central spożyło 18 gwiazd show biznesu. W pierwszym sezonie, który był emitowany w telewizji jesienią 2017 roku, wystąpił m.in. Sławomir, twórca hitu „Miłość w Zakopanem”. Nowa seria gościła także Joannę Kołaczkowską, Bilguuna Ariunbaatara, Bartka Kasprzykowskiego, Renatę Dancewicz, Maćka Dąbrowskiego „Z Dupy”, Kasię Kołeczek, Leszka Lichotę, czy Tomasza Zimocha.

Druga seria zadebiutowała rok później, tj. jesienią 2018 roku. W nowym sezonie udział wzięli m.in. Tomasz Karolak, Ewa Kasprzyk czy Katarzyna Warnke. W obsadzie znaleźli się również Ryszard Kalisz, Aleksander Milwiw-Baron, Laura Breszka i Marcin Bosak.

Treści Viacom dostępne są na platformie Paramount Play

Koncern Viacom International Media Networks Polska wierzy, że tego typu treści są pożądane w sieci i dlatego uruchomili serwis Paramount Play. Współpraca z Netfliksem pozwoli na szerszą dystrybucję oraz zwiększy świadomość treści z portfolio firmy. Internetowi widzowie, którzy nie mają płatnej telewizji ani dostępu do Comedy Central, nareszcie będą mogli poznać pierwszą polską produkcję Viacom. Nadawca nie wyklucza, że w przyszłości w serwisie Netflix pojawi się więcej filmów i seriali produkowanych na swoje zlecenie.

Zwiastun programu z udziałem Michała Piróga

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!