IPLANews

„Drift My Ride” – nowy autorski program motoryzacyjny serwisu IPLA

Użytkownicy IPLI mogą już obejrzeć pierwszy odcinek nowego, autorskiego programu motoryzacyjnego serwisu – „Drift My Ride”.

Nowy program „Drift My Ride” przybliży widzom IPLI niezwykły świat zawodów driftingowych i kulisy tej dyscypliny sportu. Poprowadzą go wielokrotna mistrzyni driftingu Karolina Pilarczyk i Mariusz Dziurleja. „Drift My Ride” to nowy format IPLI, w którym widzowie mogą zajrzeć za kulisy driftingu. Poznać bliżej zawodników tej dyscypliny i ich pasje.

Karolina Pilarczyk i Mariusz Dziurleja prowadzącymi nowy program „Drift My Ride”

Prowadzący program „Drift My Ride”, wraz z kamerą, odwiedzają topowych zawodników driftingu w Polsce.  Zaglądają pod maski aut, dopytują i zdradzają tajniki prac oraz rozwiązań konstruktorskich tych niezwykłych samochodów. W programie nie brakuje emocji i ciekawych historii z codziennego życia sportowców.

– Wizyty u moich kolegów z toru w ich rodzinnych domach, to była dla mnie prawdziwa przyjemność. Kierowcy driftingowi, to jedna wielka, wspierająca się wzajemnie rodzina – wspomina prowadząca program Karolina Pilarczyk.

– Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy pokazać kulisy driftingu, emocje zawodników i opowiedzieć o wyzwaniach, którym na co dzień stawiają czoła sportowcy. W programie pełno jest emocji i prawdziwych wzruszeń. Nie brakuje również przezabawnych anegdot – dodaje współprowadzący program Mariusz Dziurleja.

Nowy program IPLI "Drift My Ride" poprowadzą Karolina Pilarczyk i Mariusz Dziurleja
Nowy program IPLI „Drift My Ride” poprowadzą Karolina Pilarczyk i Mariusz Dziurleja

Premiery odcinków „Drift My Ride” w IPLI we wtorki i piątki

Prowadząca Karolina Pilarczyk to wielokrotna mistrzyni driftingu. Doskonale odnajduje się w świecie ryku silników, rozgrzanego asfaltu i charakterystycznych odgłosów aut. W swojej pasji sięga po auta sunących w precyzyjnym poślizgu w odległości zaledwie kilku centymetrów jeden od drugiego. W programie towarzyszy jej team manager Mariusz Dziurleja.

Na nowy format składa się z 12 driftingowych historii, które będą pojawiać się w IPLI we wtorki i piątki. Pierwszy odcinek jest już dostępny w serwisie i można go obejrzeć bezpłatnie na www.ipla.tv lub w aplikacji IPLA na wybranym urządzeniu – tablecie, smartfonie, laptopie czy w Smart TV.

„Drift My Ride” to kolejny oryginalny program IPLI. Wśród innych regularnie realizowanych i cieszących się dużym zainteresowaniem widzów tytułów są m.in.: „Krzywy kadr”, „Studio IPLA”, „Sit down”, „Do jednej bramki” czy „Ekologicznie”.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!