Chili TVNewsPromocje VOD

Promocja w Domino’s Pizza na filmowe wieczory w serwisie Chili Cinema

W sieci pizzerii Domino’s Pizza jest dostępna promocja zorganizowana we współpracy z włoską platformą Chili Cinema. Sprawdź najnowszą ofertę >>>

Domino’s Pizza zachęca do zamawiania ich flagowych produktów przez internet. W tym celu, dzięki współpracy z serwisem Chili Cinema, sieć zorganizowała promocję dla swoich klientów. Każdy konsument zamawiający z oficjalnej strony może być objęty specjalną zniżką umożliwiającą wypożyczenie lub wykupienie filmu.

Co zrobić aby skorzystać z promocji?

 

Wystarczy zamówić dowolne pizze wybrane przez klienta o wartości minimum 50 zł. Miłośnik pizzy uzyska specjalny kod o wartości 15 zł na wybrany przez siebie film dostępny w szerokiej bibliotece serwisu Chili Cinema.

Zamów w Domino’s Pizza i oglądaj filmy w serwisie Chili Cinema w każdy wtorek!

To nie wszystko. Promocja obejmuje również filmy dostępne w specjalnej ofercie w serwisie VOD. W każdy wtorek, włoska platforma organizuje specjalną zniżkę na wybrane tytuły w cenie niższej niż 4 zł. W serwisie można wypożyczyć wybrany tytuł na 48 godzin i oglądać wiele razy. Do wyboru jest także możliwość wykupienia na własność i pobrania na swoje urządzenie mobilne czy dekstopowe za pomocą aplikacji.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: