Chili TVNewsPromocje VOD

Promocja w Domino’s Pizza na filmowe wieczory w serwisie Chili Cinema

W sieci pizzerii Domino’s Pizza jest dostępna promocja zorganizowana we współpracy z włoską platformą Chili Cinema. Sprawdź najnowszą ofertę >>>

Domino’s Pizza zachęca do zamawiania ich flagowych produktów przez internet. W tym celu, dzięki współpracy z serwisem Chili Cinema, sieć zorganizowała promocję dla swoich klientów. Każdy konsument zamawiający z oficjalnej strony może być objęty specjalną zniżką umożliwiającą wypożyczenie lub wykupienie filmu.

Co zrobić aby skorzystać z promocji?

 

Wystarczy zamówić dowolne pizze wybrane przez klienta o wartości minimum 50 zł. Miłośnik pizzy uzyska specjalny kod o wartości 15 zł na wybrany przez siebie film dostępny w szerokiej bibliotece serwisu Chili Cinema.

Zamów w Domino’s Pizza i oglądaj filmy w serwisie Chili Cinema w każdy wtorek!

To nie wszystko. Promocja obejmuje również filmy dostępne w specjalnej ofercie w serwisie VOD. W każdy wtorek, włoska platforma organizuje specjalną zniżkę na wybrane tytuły w cenie niższej niż 4 zł. W serwisie można wypożyczyć wybrany tytuł na 48 godzin i oglądać wiele razy. Do wyboru jest także możliwość wykupienia na własność i pobrania na swoje urządzenie mobilne czy dekstopowe za pomocą aplikacji.

Tagi
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: