Disney+News
Popularne

Disney+ w Polsce już w czerwcu! Znamy ceny subskrypcji

Długo wyczekiwana przez polskich użytkowników platforma Disney+ wkracza już do naszego kraju. Serwis startuje 14 czerwca. Znamy cennik w Polsce.

Serwis Disney+ zgodnie z zapowiedziami zadebiutuje jeszcze w tym roku. Polska premiera platformy zaplanowana jest na 14 czerwca. Według naszych informacji, cena subskrypcji wyniesie 28,99 zł miesięcznie. Będzie możliwość zakupu tańszego pakietu przy płatności rocznej.

Disney+ w Polsce! Już 14 czerwca zadebiutuje w naszym kraju

Równolegle z Polską, Disney+ zadebiutuje w 42 krajach, w tym m.in. Słowacji, Rumunii, Arabii Saudyjskiej czy Watykanie. Serwis zaoferuje polskim widzom dostęp w cenie 28,99 zł lub w kwocie 289,90 zł w skali roku. Użytkownicy zyskają nowe treści nie tylko od wytwórni Disneya, ale także National Geographic, Stars Wars, FX (w Polsce znany jako FOX) oraz Marvel.

Polscy widzowie nareszcie zyskają dostęp do znanych i cenionych seriali, dotąd niedostępnych. Mowa o takich produkcjach jak Grey’s Anatomy: Chirurdzy czy Lost: Zagubieni. Nie zabraknie również kultowej animacji Simsponowie – na którą czeka wielu naszych użytkowników. Polscy użytkownicy zyskają ponowny dostęp do seriali Marvela, takich jak Jessica Jones, Iron Fist czy Luke Cage, które zniknęły z biblioteki Netfliksa.

Disney+ Originals nareszcie w Polsce! Co zobaczymy?

Cenione oryginalne seriale na całym świecie nareszcie do zobaczenia także w Polsce. Jedna najbardziej wyczekiwana produkcja z serii Stars Wars to The Mandalorian. Do listy wyczekiwanych tytułów należy dodać również WandaVision,High School Musical: Serial, Falcon i Zimowy Żołnierz, Loki czy Gwiezdne wojny: Wojny klonów.

Na swoją premierę czekają takie produkcje jak Moon Knight, Obi-Wan Kenobi i Ms. Marvel. Nie zabraknie również programów rozrywkowych z Teraz Muppety na czele. Do zobaczenia będą również produkcje dokumentalne, mowa m.in. o Świat według Jeffa Goldbluma oraz Legendy Marvela.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!