NewsWP VOD

„Damy z siebie wszystko” – nowy format wideo WP SportoweFakty

Wirtualna Polska rozpoczęła emisję nowego programu „Damy z siebie wszystko”. Gospodarzami są młodzi dziennikarze – Paweł Kapusta i Mateusz Skierawski.

W pierwszym odcinku gościem Pawła Kapusty i Mateusza Skwierawskiego był menadżer Roberta Lewandowskiego, niegdyś napastnik Legii Warszawa i reprezentacji Polski – Cezary Kucharski.

Premierowy odcinek na stronie WP SportoweFakty będzie pokazywany na żywo w każdy poniedziałek o 11. „Damy z siebie wszystko” dotyczyć ma aktualnych wydarzeń piłkarskich. W każdym odcinku będzie rozmowa z gościem, pojawiać się też mają materiały reporterskie.

Paweł Kapusta i Mateusz Skwierawski gospodarzami programu „Damy z siebie wszystko”

Paweł i Mateusz to młodzi dziennikarze, szybko znajdują wspólny język ze sportowcami. Chciałbym, żeby ten język przenieśli do swojego programu, żeby wykorzystali swoje kontakty i zbudowali coś, co stanie się marką. Sportowych Faktów, ale także ich, jako prowadzących – mówi Michał Kołodziejczyk, redaktor naczelny serwisu WP SportoweFakty.

Paweł Kapusta z WP SportoweFakty związany jest od roku. Wcześniej pracował w tygodniku „Piłka Nożna”, gdzie pełnił również funkcję redaktora naczelnego serwisu internetowego. W Wirtualnej Polsce publikuje też reportaże. Jest nominowany do Nagrody Newsweeka im. Teresy Torańskiej za reportaż „Trudno kogoś ratować, gdy życie rozlewa się po podłodze i kapie”.

Mateusz Skwierawski w Wirtualnej Polsce pracuje od 2015 roku. Wcześniej był dziennikarzem „Przeglądu Sportowego”. Jako reporter pracował przy Euro 2012 i Euro 2016.

„Damy z siebie wszystko” to trzeci format wideo w serwisie WP SportoweFakty. Inne produkcje to „Sektor gości” prowadzony przez Michała Bugno i „Klatka po klatce”, którego prowadzącymi są Artur Mazur i Marcin Wrzosek.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL