NewsShowMax

ShowMax: Powstał dedykowany fanpage dla filmu „Czerwony punkt”

Projekt „Czerwony punkt” doczekał się nie tylko strony internetowej, ale także dedykowanego fanpage’a na Facebooku. Projekt zlecony przez ShowMax.

Na portalu społecznościowym Facebook powstał fanpage promujący film „Czerwony punkt”, który jest projektem zleconym przez ShowMax (zobacz zwiastun TUTAJ).

Na chwilę obecną jest ok. 225 fanów, ale patrząc na zainteresowanie tą produkcją, zapewne liczba ta niebawem wzrośnie do większej skali. Czy dedykowany fanpage ma być kreatywnym podejściem do promocji nowej platformy ShowMax? Na tę chwilę ciężko o odpowiedź, wkrótce się przekonamy.

Twórcy projekty rozpoczęli również kampanię zachęcającą do obserwowania oficjalnego profilu. Być może jest to forma zapowiadającej kampanii (teaser), a w kolejnym etapie ruszy pełna promocja nowego serwisu streamingowego.

Czym jest film „Czerwony punkt” w reżyserii Patryka Vegi?

Jedni podają informację, iż jest to tylko spot reklamowy przygotowany na potrzeby kampanii. Z kolei inni wypowiadają się na temat tego projektu jak o krótko- lub pełnometrażowym filmie.

Produkcja była realizowana pod koniec zeszłego roku na warszawskim Bemowie. Reżyserem filmu był Patryk Vega, który odmawia komentarzu w tej sprawie. Premiera tajemniczego filmu została zaplanowana na 15 lutego, wówczas wszystko się wyjaśni.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL