Cyfrowy Polsat GONewsPromocje VOD

Otwarte okno na kanały BBC w Cyfrowy Polsat GO

Użytkownicy posiadający usługę Cyfrowy Polsat GO mogą oglądać bezpłatnie kanały BBC Brit HD, BBC Earth HD, BBC Lifestyle HD, CBeebies, oraz BBC HD.

Abonenci korzystający z usługi Cyfrowy Polsat GO mogą cieszyć się bezpłatnym dostępem aż do 9 maja br.

BBC Brit HD, to kanał przeznaczony przede wszystkim dla młodych mężczyzn. Tylko tu widzowie mogą oglądać najnowszy sezon kultowego programu „Top Gear”. W nowym składzie prowadzących zobaczymy Matta LeBlanca, Chrisa Harrisa i Rory’ego Reida. W 24 serii jak zwykle nie zabraknie kaskaderskich numerów, sławnych gości i egzotycznych miejscówek.

Edukacyjny kanał BBC Earth HD prezentując piękno otaczającego nas wszechświata, pielęgnuje pogląd, że życie jest lepsze od fikcji. Wśród propozycji widzowie znajdą tu takie programy, jak: „Ucieczka od cywilizacji”, „Planeta Ziemia” oraz „Zdumiewająca przyroda”.

Widzowie szukający inspiracji w domu, rodzinie i życiu znajdą kanał BBC Lifestyle – wspaniały przewodnik dla osób, które chcą czerpać z życia to, co najlepsze. Pełne pasji i niekonwencjonalnych wyzwań programy, takie jak np. „Domy marzeń nad morzem”, „Dom nie do poznania”, „10 lat mniej” czy „Zapraszam do stołu”.

CBeebies został stworzony z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Kanał jest pełen barw, opowieści, odkryć i śmiechu, zaś przyjazne postaci pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię. Programy takie jak „Pan Robótka” czy „Odlotowcy – Go Jetters!” podsuwają małym widzom pomysły na znakomite, twórcze zabawy. Zróżnicowana ramówka zapewnia szeroki wybór programów, które dają dzieciom możliwość nauki poprzez zabawę – w bezpiecznym, sprzyjającym rozwojowi środowisku.

BBC HD prezentuje najlepsze programy BBC kręcone i emitowane w formacie HD. Wciągające seriale, zabawne brytyjskie komedie, doskonałe programy rozrywkowe – wszystko to dostępne jest na pozycji 142. W ramówce znajdują są takie tytuły jak: „Doktor Who”, „Z pamiętnika położnej”, „Milczący świadek” czy „Śmierć pod palmami”.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!