NewsPlay Now

Comedy Central HD i MTV Polska HD w ofercie Play Now

Play Now wprowadził zmiany w swoich ofertach z kanałami telewizyjnymi. Do pakietu dołączają także nowe stacje – Comedy Central HD oraz MTV Polska HD.

Klienci operatora telekomunikacyjnego otrzymają nowe kanały telewizyjne od Viacom. Stacje Comedy Central HD oraz MTV Polska HD pojawią się w pakiecie podstawowym, który jest oferowany bez dodatkowych opłat dla abonentów Playa.

Comedy Central HD i MTV Polska HD bez dodatkowych opłat w Play Now już od 1 sierpnia

Po dodaniu nowych kanałów, pakiet podstawowy posiada teraz 23 kanały telewizyjne nadawane na żywo przez internet. Teraz klienci korzystający z „fioletowej telewizji” mogą oglądać z dowolnego miejsca w Polsce. A także na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (państwa UE, Islandia, Norwegia i Liechtenstein).

W sierpniu na antenie MTV Polska HD pojawią się premierowe odcinki takich programów, jak m.in. „Ekipa z New Jersey: Rodzinne wakacje”, „Dziara za dziarę” i „Słowo klucz”, a także transmisja z rozdania MTV Video Music Awards 2018.

Z kolei w ramówce Comedy Central Polska HD jak zwykle nie zabraknie najlepszych komediowych serialowych hitów- „Przyjaciół”, „Teorii wielkiego podrywu” i „Dwóch i pół”. A już jesienią premierę będzie miała nowa seria pełnego humoru programu „Drunk History – pół litra historii” z udziałem polskich gwiazd showbiznesu, w tym Katarzyny Warnke i Tomasza Karolaka.

Zmiana w pakietyzacji Play Now

Operator zdecydował na połączenie dwóch pakietów Extra i Fun. Od teraz oferta będzie zawierała 26 kanałów w cenie 20 zł miesięcznie. Z kolei klienci, którzy skorzystali z pakietu Fun, nadal będą mogli z niego korzystać na niezmienionych warunkach. Jednakże nie będzie można aktywować ponownie tego pakietu po wygaśnięciu aktualnej opcji.

Ostatnią ze zmian jest dodanie do pakietu Extra kanału Comedy Central Family HD, który stworzony został z myślą o wielbicielach rodzinnej rozrywki, prezentujący serialowe nowości oraz komediowe seriale wszech czasów. W ramówce kanału można znaleźć takie produkcje, jak „Seks w wielkim mieście”, „Frasier”, „On, ona i dzieciaki”, a także kultowe animacje, m.in. „Miasteczko South Park” oraz „Rick i Morty”.

Jak informuje Play, po wakacjach oferta z kanałami telewizyjnymi będzie się powiększała.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL