NewsPlayerSeriale VOD

„Chyłka – Zaginięcie” z drugim sezonem. Opóźniona premiera w TV

Serial oryginalny Player „Chyłka – Zaginięcie” nie trafiła do telewizyjnej emisji. Start został opóźniony o ponad miesiąc. W planach jest druga seria.

W grudniu ub.r. swoją premierę miał serial „Chyłka – Zaginięcie”. Tytuł promowany jest jako oryginalna produkcja platformy Player. W serwisie pojawiły się wszystkie siedem odcinków, a pierwsze dwa zostały opublikowane bezpłatne. Pozostałe epizody są dostępne w pakiecie płatnym. Serial z Magdaleną Cielecką w roli głównej bardzo szybko zyskał na popularności. Głównie za sprawą głośnej serii Remigiusza Mroza, na podstawie której zrealizowano produkcję. Nieokiełznana Chyłka ostatecznie miała trafić do TVNu, ale jej emisja została przesunięta na koniec marca.

Serial „Chyłka – Zaginięcie” z drugim sezonem

Siedmioodcinkowa produkcja „Chyłka – Zaginięcie”opowiada o Joannie Chyłce, która jest zdolna, bezkompromisowa, odważna i niepokorna. W prawniczym świecie pełnym mężczyzn w niczym im nie ustępuje. Gdy trzyletnia Nikola Szlezyngier znika bez śladu, a policja nie znajduje dowodów wskazujących na porwanie, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziecka. To właśnie Chyłka i jej nowy aplikant Kordian Oryński podejmą się obrony małżeństwa. Więcej o serialu pisaliśmy TUTAJ.

Serwis Player potwierdził realizację drugiego sezonu i fakt, że zdjęcia wkrótce się rozpoczną. Jak powiedział się portal WirtualneMedia, nowa seria zadebiutuje już na jesieni br.r. 

2 mln odtworzeń odcinków „Chyłki” i kilka tysięcy subskrybentów

Dyrektor programowy TVNu – Edward Miszczak – w rozmowie z dziennikarzami zdradził, że w ciągu miesiąca wygenerowały prawie 2 mln odtworzeń. I dodał, że znaczna część odtworzeń dotyczy odcinków odpłatnych, czyli od 3 do 7. Jak stwierdził Miszczak, opłatę uiściło kilkaset tysięcy użytkowników, którzy tym samym stali się subskrybentami platformy. Za dostęp do płatnej części serialu, należy aktywować pakiet START, a jego cena wynosi 10 zł per 30 dni.

Przedstawiciel stacji TVN podkreślał wielokrotnie, że sukces „Chyłki” to pierwszy krok do nowej dystrybucji treści wideo. Jeżeli oglądalność serialu w telewizji okaże się równie zadowalająca, to niewykluczone, że w przyszłości produkcje będą publikowane najpierw w internecie.

Serial nie trafił do TVN. Start emisji przesunięty na koniec marca

Serwis VODnews.pl dotarł do informacji, iż serial „Chyłka – Zaginięcie” trafi ostatecznie na antenę TVN pod koniec marca, tj. 30 marca. Premiera odbędzie się o godz. 20:00. Jest to trudne pasmo, dlatego tak ważny jest wynik oglądalnościowy, co ostatecznie przełoży się na zyski z reklam.

W tym roku grupa TVN/Discovery podniosła ceny, co mogło przełożyć się na ewentualne problemy dopięcia wszystkich powierzchni reklamowych w lutym. Serial pierwotnie miał zadebiutować 23 lutego br. Potem premiera została przesunięta na 2 marca. Stacja ostatecznie przerzuciła emisję na 30 marca br. Na razie nie wiadomo, czy termin ten będzie wiążący.

Warto podkreślić, że wraz z debiutem w telewizji, odcinki miały być odkodowywane w serwisie Player. Oznacza to, że po emisji w TV, w internecie dany odcinek byłby już bezpłatny. Teraz internauci muszą uzbroić się w cierpliwość lub opłacić pakiet, by móc obejrzeć cały pierwszy sezon.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!