Chili TVNews

Chili Cinema ponownie umożliwia pobieranie filmów i seriali

Włoska platforma Chili Cinema właśnie poinformowała swoich użytkowników o powrocie ważnej funkcji. Możliwość pobierania filmów teraz ponownie na urządzeniach mobilnych.

Klienci serwisu Chili Cinema ponownie mogą cieszyć się z funkcją pobierania materiałów VoD i oglądania ich w trybie offline – bez dostępu do internetu. Na tabletach i smartfonach z systemem Android można pobrać ulubione filmy i seriale telewizyjne, aby cieszyć się magią wielkiego kina Chili, gdziekolwiek i kiedykolwiek.

Jak działa opcja pobierania w Chili Cinema?

Opcja pobierania i oglądania offline w Chili Cinema
Opcja pobierania i oglądania offline w Chili Cinema

Wszystkie pobrane materiały znajdują się w sekcji „My Chili – Pobrane materiały”. Aby móc korzystać z funkcji ściągania, należy już dziś zaktualizować aplikację dostępną w sklepie Google Play pod TYM adresem.

W celu umieszczenia pliku w pamięci telefonu, należy kliknąć na karcie filmu ikonkę z strzałką dół. Dokładnie tak jak przedstawiono na powyższej grafice.

Funkcja pobierania materiałów VoD z platformy Chili Cinema jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich wypożyczonych lub zakupionych filmów i seriali z katalogu. Pobrany materiał pozostaje do dyspozycji użytkownika, tak długo, jak tylko będzie dostępny do dyspozycji po zakupie lub wypożyczeniu. Istnieje ograniczenie, w ramach którego można pobrać maksymalnie 5 materiałów, niezależnie od ilości dostępnych sprzętów z systemem Android. Natomiast nie ma żądnego limitu, jeśli chodzi o liczbę podpiętych urządzeń z tym systemem.Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: