Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Chili TVNews

Chili Cinema ponownie umożliwia pobieranie filmów i seriali

Włoska platforma Chili Cinema właśnie poinformowała swoich użytkowników o powrocie ważnej funkcji. Możliwość pobierania filmów teraz ponownie na urządzeniach mobilnych.

Klienci serwisu Chili Cinema ponownie mogą cieszyć się z funkcją pobierania materiałów VoD i oglądania ich w trybie offline – bez dostępu do internetu. Na tabletach i smartfonach z systemem Android można pobrać ulubione filmy i seriale telewizyjne, aby cieszyć się magią wielkiego kina Chili, gdziekolwiek i kiedykolwiek.

 

Jak działa opcja pobierania w Chili Cinema?

Opcja pobierania i oglądania offline w Chili Cinema
Opcja pobierania i oglądania offline w Chili Cinema

Wszystkie pobrane materiały znajdują się w sekcji „My Chili – Pobrane materiały”. Aby móc korzystać z funkcji ściągania, należy już dziś zaktualizować aplikację dostępną w sklepie Google Play pod TYM adresem.

W celu umieszczenia pliku w pamięci telefonu, należy kliknąć na karcie filmu ikonkę z strzałką dół. Dokładnie tak jak przedstawiono na powyższej grafice.

Funkcja pobierania materiałów VoD z platformy Chili Cinema jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich wypożyczonych lub zakupionych filmów i seriali z katalogu. Pobrany materiał pozostaje do dyspozycji użytkownika, tak długo, jak tylko będzie dostępny do dyspozycji po zakupie lub wypożyczeniu. Istnieje ograniczenie, w ramach którego można pobrać maksymalnie 5 materiałów, niezależnie od ilości dostępnych sprzętów z systemem Android. Natomiast nie ma żądnego limitu, jeśli chodzi o liczbę podpiętych urządzeń z tym systemem.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!