NetflixNews

Brad Pitt i Machina wojenna tylko w serwisie Netflix. Sprawdź hity o superbohaterach

Brad Pitt wystąpił w filmie Machina Wojenna, zrealizowanego na zlecenie platformy Netflix. Do zobaczenia także największe tytuły o superbohaterach.

Ramówka na maj w serwisie Netflix:

  • Serialowy rozkład jazdy na maj (sprawdź tutaj)
  • Filmowe hity, które musisz zobaczyć w nadchodzącym miesiącu (poczytaj poniżej)
  • Rozpocznij rodzinny weekend majowy z Netfliksem (przejdź tutaj)

Sześć nowych filmów pojawi się wkrótce na wyłączność na amerykańskiej platformie. W polskiej bibliotece do zobaczenia najlepiej zapowiadający tytuł Machina wojenna z udziałem hollywoodzkiego aktora Brada Pitta.

Machina wojenna (rola główna: Brad Pitt) – 26.05.2017

Groteskowa opowieść wojenna na miarę naszych czasów. Scenarzysta i reżyser David Michôd („Królestwo zwierząt”) opowiada elektryzującą historię awansu i dymisji generała U.S. Army, przeplatając fakty z prześmiewczą fikcją i zachęcając widzów, by zadali sobie ważne pytanie: gdzie dzisiaj przebiega granica pomiędzy rzeczywistością a parodią rzeczywistości? To kronika wypadków urodzonego lidera, który pewnym, marszowym krokiem zmierzał ku coraz gęstszym oparom absurdu. Głównym bohaterem opowieści jest charyzmatyczny czterogwiazdkowy generał (w tej roli Brad Pitt), którego błyskotliwy awans na dowódcę sił NATO w Afganistanie przerodził się w nagłą dymisję po nieco zbyt szczerym wywiadzie prasowym.

Zobacz zwiastun:

In the Shadow of Iris – 01.05.2017

Oryginalna produkcja opowiadająca o Gene Handsome, detektywie z Los Angeles, który stara się zrozumieć sens życia poprzez rozwiązywanie przestępstw. Przystojny detektyw ma talent do rozwiązywania najbardziej tajemniczych przypadków zbrodni tylko dzięki swojej niezdolności do rozumienia życiowych problemów.

Zwiastun po angielsku:

Na wyłączność w maju pojawią się również takie tytuły jak In the Shadow of Iris (od 1 maja br.), Mindhorn (od 12 maja), Sahara (animacja dla dzieci od 12 maja) oraz Blame! (anime zadebiutuje 19 maja).

Dodatkowe premiery bez wyłączności

Mission: Impossible. Rogue Nation – 01.05.2017

Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowodni, że nie ma dla niego misji niemożliwej. Po rozwiązaniu IMF, Ethan (Tom Cruise) zostaje na lodzie, sam przeciw wysoko wyspecjalizowanej sieci agentów, Syndykatowi, który jest zdeterminowany, by zaprowadzić na świecie nowy porządek. Służyć ma temu eskalacja ataków terrorystycznych. Ethan, nie mając innego wyjścia, skrzykuje starą gwardię, by stawić czoła groźnemu Syndykatowi. Dołącza do nich zdyskredytowana agentka brytyjskiego wywiadu, która może, ale nie musi, stać po stronie IMF. Tak rozpoczyna się najbardziej nieprawdopodobna misja. Mission: Impossible. (źródło: Filmweb)

Zwiastun:

Filmy o superbohaterach

W serwisie dostępne są również takie hity jak Ant-Man czy Avengers: Czas ultrona. Produkcje pojawiły się w serwisie Netflix 1 kwietnia. Z tego tytułu wielu użytkowników myślało, że to tylko prima aprilisowy żart. W polskiej bazie znajdziemy także Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy. Sprawdź szczegóły TUTAJ.

Avengers. Czas ultrona, Netflix

Dokumenty dostępne tylko w serwisie Netflix

  • The Mars Generation – 05.05.2017
  • Get Me Roger Stone – 12.05.2017
  • Laerte-Se – 19/05/2017
  • Joshua: Teenager VS. Superpower – 26.05.2017

The Keepers – Sezon 1 – 19.05.2017

Seria materiałów dokumentalnych postara się przybliżyć odpowiedź na pytanie, kto zabił siostrę Cathy.  Od czasu tajemniczego morderstwa zakonnicy minęło już prawie 50 lat i wciąż ta zagadka pozostaje nierozwiązana. Produkcja może przyciągnąć widzów, którzy pokochali serię Making a murderer.

Zwiastun:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL